Zavřít reklamu

K počítání kroků nám může posloužit samotný iPhone nebo Apple Watch, řada uživatelů ale dává přednost aplikacím třetích stran. Pokud se po některé takové pídíte, můžete vyzkoušet StepsApp, kterou vám představíme v našem dnešním článku.

Vzhled

V levém horním rohu hlavní obrazovky aplikace StepsApp najdete tlačítko pro přechod do nastavení, kde můžete zadat své tělesné míry a další údaje, přizpůsobit si vzhled aplikace a provést další podobné kroky. Vpravo nahoře se nachází tlačítko pro sdílení, v samotném středu obrazovky pak najdete údaj o aktuálním počtu kroků. Pod hlavním údajem se nachází údaje o počtu spálených kalorií, ušlé vzdálenosti a době, pod těmito údaji najdete graf aktivity. Zcela dole pak můžete přepínat mezi denním, týdenním a měsíčním zobrazením.

Funkce

StepsApp je spolehlivý krokoměr, který skvěle funguje jak na samotném iPhonu, tak i na Apple Watch. Tato aplikace vám v několika málo jednoduchých krocích umožní stanovit si váš denní cíl, přizpůsobit zobrazení jednotlivých údajů a vytvořit widget pro zobrazení Dnes na iPhonu nebo užitečnou a přehlednou komplikaci pro Apple Watch (já sama používám StepsApp komplikaci u Modulárního Infografu). Samozřejmostí je automatická synchronizace s Apple Health, počítání spálených kalorií nebo třeba vystoupaných pater, a poměrně bohaté možnosti přizpůsobení zobrazení jednotlivých grafů i vzhledu aplikace jako takové. StepsApp vás navíc v případě zájmu může upozornit na to, že jste již dlouho seděli a bylo by dobré vstát. StepsApp nabízí také podporu pro vozíčkáře, samolepky pro iMessage, a umí vcelku dobře česky.

.