Zavřít reklamu

Na stránkách Jablíčkáře vám čas od času představíme některou z aplikací z nabídky App Storu, která nás z jakéhokoliv důvodu zaujala. Dnes padla volba na titul GEIST (Memorado) – jedná se o aplikaci, která slibuje hravým způsobem procvičit váš mozek a zlepšit vaše schopnosti.

Hry na iPhone mohou mít mnoho podob – mohou být napínavé, sportovní, může jít o hry, které vás mají zkrátka jen zabavit, nebo třeba o hry, které zároveň také procvičí vaše mozkové závity. Právě takovým typem hry je GEIST (Memorado), která nabízí řadu miniher a testů pro váš mozek. Tvůrci GEIST slibují, že s jejich aplikací si řádně procvičíte své mozkové závity, pobavíte se, uvolníte a zlepšíte svůj postřeh a další schopnosti.

Podobně jako třeba fitness aplikace se vás i GEIST nejprve zeptá, jaké jsou vaše cíle, a poté vám rovnou nabídne možnost aktivace Premium verze (1650 korun ročně s týdenní bezplatnou zkušební lhůtou nebo 929 za celoživotní licenci v rámci limitované nabídky). Samotná aplikace pak kromě tréninků v podobě různých her nabízí také možnost testování vašich schopností nebo relaxační programy pro lepší uvolnění. Hry, které GEIST nabízí, asi bude znát každý, kdo někdy podobnou aplikaci zkoušel – jedná se o tradiční tréninkové hry s barvami, čísly nebo tvary. Najdete zde ale třeba také oblíbený Mahjong nebo různé varianty pexesa. K dispozici máte také velmi zjednodušenou variantu IQ testu, stejně jako sekci, určenou meditačním programům pro lepší usínání, soustředně nebo uvolnění. Od aplikace GEIST v žádném případě nečekejte, že z vás udělá superhrdinu se suprevýkonným mozkem. Zázraky opravdu neumí, pokud ale hledáte “chytřejší” zábavu a chcete spojit hraní s relaxací a meditací, je GEIST vcelku dobrou volbou.

Aplikaci GEIST stáhnete bezplatně zde.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více