Zavřít reklamu

Pokud jste společně s námi v září sledovali první podzimní jablečnou konferenci, tak vám zajisté neuniklo představení nového a výhodného balíčku služeb se jménem Apple One. Konkrétně jsme na spuštění tohoto balíčku čekali několik dlouhých týdnů a až do včerejška nebylo úplně jasné, kdy ke spuštění dojde. Spekulovalo se o 1. listopadu, jelikož minulý rok v ten den Apple spustil například Apple TV+, každopádně nakonec kalifornský gigant přichází s Apple One již dneska.

Jestliže vám informace o balíčku služeb Apple One utekly, tak se jedná o speciální výhodný balíček, díky kterému můžete ušetřit několik desítek korun. V České republice konkrétně můžete v rámci balíčku Apple One využít služby iCloud,  Music,  TV+ a  Arcade, v zahraničí se pak ještě v předplatném nachází  News, která však v tuzemsku k dispozici není. Momentálně si v Česku můžete vybrat ze dvou balíčků Apple One – první je individuální, tedy pouze pro jednu osobu, druhý je pak rodinný a nabízí perfektní řešení pro rodiny. Abychom byli přesnější, tak jednotlivec si může všechny čtyři výše zmíněné služby s iCloudem o velikosti 50 GB předplatit za 285 korun měsíčně, rodinné předplatné, ve kterém získáte 200 GB na iCloudu, pak vychází na 389 korun.

Někteří z vás už určitě vzali do ruky kalkulačku a začali počítat, o kolik je vlastně Apple One levnější, než kdybyste si všechny zmíněné služby předplatili zvlášť – hned na začátek můžeme zmínit, že měsíční rozdíl je u obou balíčku opravdu velký. Konkrétně se u balíčku pro jednotlivce bavíme o ušetření 167 korun měsíčně, u rodinného se pak jedná o ušetření 197 korun měsíčně. Ročně potom jako jednotlivec ušetříte 2 004 korun, jako rodina pak 2 364 korun. Co si budeme nalhávat, ani jednu takovou částku rozhodně na zemi nenajdete. Pokud si chcete Apple One aktivovat, tak stačí přejít do App Store, kde klepněte na ikonu svého profilu, a poté na Předplatná. Zde už se vám možnost pro zakoupení Apple One objeví, popřípadě se objeví taktéž výzva v Nastavení. Pokud se vám zatím Apple One nezobrazuje, tak zkuste nějakou dobu ještě počkat – rozhodně se na vás dostane.

apple one
Zdroj: Apple.com
.