Zavřít reklamu

Zejména v období, kdy mají lidé větší sklon ke stresu, stoupá obliba různých meditačních a relaxačních aplikací. Mezi tyto aplikace patří například také Oak, na kterou se o něco bliže podíváme v našem dnešním článku.

Vzhled

Po prvním spuštění vás aplikace Oak nejprve v krátkosti seznámí se svými funkcemi, poté se přesunete na její domovskou obrazovku. Na té najdete seznam meditačních programů, které jsou rozdělené do tří sekcí – meditace, dýchání a spánek. Na liště ve spodní části displeje se pak nachází tlačítka pro přechod ke kurzům a k vašemu přehledu, v pravém horním rohu obrazovky s přehledem pak najdete tlačítko pro přechod do nastavení. Aplikace Oak má velice jednoduché, příjemné uživatelské rozhraní.

Funkce

Aplikace Oak si klade za úkol učinit z meditace a relaxace samozřejmou součást vašeho každodenního života. Kromě meditačních programů jako takových tedy nabízí také podporu ve vaší snaze. V aplikaci najdete bohatou knihovnu meditací a programů pro různé příležitosti. Jednotlivá “sezení” mají délku od pěti do třiceti minut, na výběr máte mezi řízenou meditací (mluvené slovo) a “zvukovým sezením”. Aplikace Oak nabízí lekce pro lepší dýchání, uvolnění či spánek, a můžete ji propojit také s nativním Zdravím ve vašem iPhonu. Oak nabízí také poměrně bohaté možnosti přizpůsobení – můžete si nastavit zvukový doprovod v pozadí, zvukové znamení v určitých intervalech, časovač a mnoho dalšího. Začátečníci zase jistě uvítají kurzy a animované instrukce. Aplikace Oak je zcela zdarma, bez reklam a nákupů v aplikaci.

Aplikaci Oak stáhnete bezplatně zde.

.