Zavřít reklamu

Desktop Lens, Any Video Splitter, Photos to Video, Note Studio a This War of Mine. To jsou 4 aplikace + 1 hra na macOS, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Nabídka je časově omezená a v době psaní článku byla ještě aktivní. Za případnou změnu ceny redakce nijak neručí.

Desktop Lens

Jak již samotný název napovídá, aplikace Desktop Lens vám na vašem Macu dokáže posloužit jakožto praktická lupa, kterou můžete používat v rámci jakékoliv aplikace, jednoduše doslova kdekoliv. Vše funguje vcelku jednoduše a bez sebemenších problémů. Jak to celé vypadá naleznete v níže přiložené galerii.

  • Původní cena: 49 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

Aplikaci Desktop Lens stáhnete kliknutím zde


Any Video Splitter

Jestliže hledáte nějaký jednoduchý nástroj s přívětivým uživatelským prostředím, který by se dokázal postarat o rozdělení videa na více částí, tak byste rozhodně neměli přehlédnout aplikaci Any Video Splitter. V rámci programu vám pouze stačí importovat video, vybrat segmenty a máte hotovo.

Any Video Splitter
Zdroj: apps.apple.com
  • Původní cena: 129 Kč
  • Aktuální cena: 99 Kč

Aplikaci Any Video Splitter stáhnete kliknutím zde


Photos to Video

Aplikace Photos to Video pochází od stejného vývojáře jako zmiňovaný program Any Video Splitter. Přesně proto i v případě tohoto nástroje můžete počítat s jednoduchým prostředím. Aplikace se konkrétně dokáže postarat o tvorbu videoprezentací z vašich fotografií, které stačí jednoduše nahrát, seřadit je, vybrat rozměry pro výstupní video a už jej jen exportovat.

Photos to Video
Zdroj: apps.apple.com
  • Původní cena: 129 Kč
  • Aktuální cena: 99 Kč

Aplikaci Photos to Video stáhnete kliknutím zde


Note Studio

Hledáte aplikaci, která by se dokázala spolehlivě postarat o zaznamenávání nejrůznějších poznámek? Jestli jste si na tuto otázku odpověděli ano, tak byste se měli přinejmenším podívat na aplikaci program Note Studio. Ten primárně cílí na studenty, kterým umožňuje si nejen poznámky zapisovat, ale poměrně dobře také pracuje se zdroji, odkazy, dokáže nahrávat audionahrávky, nabízí nástroj pro zvýraznění textu, nemá problém s importováním dokumentů ve formátech PDF a eBook, a zároveň se stará o organizaci vašich materiálů.

  • Původní cena: 249 Kč
  • Aktuální cena: 129 Kč

Aplikaci Note Studio stáhnete kliknutím zde


This War of Mine

Po delší době do akce znovu zavítala oblíbená hra This War of Mine, která vypráví příběh z válečného období. Hlavní rozdíl oproti ostatním válečným hrám ale zpozorujete na první pohled – tento titul vás totiž nepostaví do role neporazitelného hrdiny, nýbrž do pozice obyčejného občana. Vaším úkolem tedy bude, abyste měli vždy dostatek surovin a dokázali přežít. Věřte tomu, že jednoduché to nebude.

  • Původní cena: 18,99 €
  • Aktuální cena: 3,79 €

Aplikaci This War of Mine stáhnete kliknutím zde

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více