Zavřít reklamu

Čas od času vám na stránkách Jablíčkáře představíme buďto aplikaci, kterou Apple nabízí na hlavní stránce svého App Storu, nebo aplikaci, která nás zkrátka z jakéhokoli důvodu zaujala. Dnes se blíže podíváme na aplikaci Remente: Self Help & Wellbeing.

Všichni se jistě shodneme na tom, že je velmi důležité o sebe pečovat, a to nejenom zvnějšku, ale také zevnitř. Obzvlášť v dnešní době ale bohužel řada z nás na onu vnitřní péči tak trochu zapomíná, případně na ni nemá čas. Pokud se sami sobě chcete v tomto směru začít věnovat o něco více, můžete pro tyto účely vyzkoušet aplikaci s názvem Remente: Self Help & Wellbeing. Tvůrci této aplikaci zastávají názor, že velké změny k lepšímu mohou být často způsobené malými, zdánlivě zanedbatelnými krůčky. Aplikace Remente má sloužit jako jakýsi osobní virtuální trenér, který vás těmito maličkostmi provede.

Najdete zde například krátká, srozumitelná instruktážní videa s vysvětlením nejrůznější konceptů péče o sebe samotného, stejně jako možnost nastavení vašich vlastních individuálních cílů, které mají vést k upevnění zdravějších návyků. Součástí aplikace je také denní plánovač, díky kterému si své každodenní úkoly můžete přehledně a efektivně rozvrhnout, a také nástroj pro sledování vašeho celkového pokroku a toho, jak se vám daří. V aplikaci si můžete vést také vlastní deníček, Remente nabízí i možnost propojení s nativním Zdravím na vašem iPhonu, a najdete zde také řadu zajímavých článků a virtuálních kurzů. Vzhledem ke kvantitě obsahu a kvalitě funkcí je pochopitelné, že Remente nebude zcela bezplatná aplikace. Její základní verze je zdarma, roční prémiové předplatné vás vyjde na 1590 korun se sedmidenní bezplatnou zkušební lhůtou, v jeho rámci získáte možnost stanovení neomezeného počtu cílů, odemčení všech kurzů a dalšího obsahu, pokročilejší možnosti sledování vašeho pokroku a další bonusy.

Aplikaci Remente: Self Help & Wellbeing stáhnete bezplatně zde.

.