Zavřít reklamu

Čas od času vám na stránkách Jablíčkáře představíme buďto aplikaci, kterou Apple nabízí na hlavní stránce svého App Storu, nebo aplikaci, která nás zkrátka z jakéhokoli důvodu zaujala. Dnes padla volba na aplikaci GIF Maker by Momento pro tvorbu GIFů.

Nejrůznější animované GIFy jsou u řady jablíčkářů oblíbeným doplňkem osobní konverzace i příspěvků na sociálních sítích nebo různých diskuzních platformách. App Store nabízí spoustu různých aplikací, s jejichž pomocí můžete tyto obrázky vytvářet, upravovat a sdílet. Jednou z těchto aplikací je tako GIF Maker by Momento. S pomocí tohoto nástroje můžete vytvářet animovaé GIFy ze snímků ve fotogalerii vašeho iPhonu, upravovat je, přidávat k nim filtry a sdílet je ve zprávách či na sociálních sítích. K vámi vytvořeným GIFům můžete přidávat také text (na výběr je poměrně obsáhlá knihovna fontů, u textu můžete měnit také velikost a barvu), rámečky, efekty – včetně těch s rozšířenou realitou, upravovat parametry, jako je třeba rychlost nebo směr přehrávání, případně namísto klasických animovaných GIFů vytvářet krátká videa s hudebním doprovodem. Videa a GIFy můžete v aplikaci také ořezávat a upravovat jejich délku. Veškeré vytvořené GIFy se automaticky ukládají do knihovny v aplikaci. Uživatelské rozhraní aplikace je jednoduché, přehledné, aplikace se dobře ovládá.

Funkce, které aplikace GIF Maker by Momento nabízí, jsou bezesporu skvělé. Jak už to tak u aplikací tohoto typu bývá, je bezplatná verze spojená s řadou omezení v podobě vodoznaku nebo poměrně výrazného omezení počtu funkcí, které máte k dispozici. Odstranění vocdoznaku a přístup k neomezeným funkcím vás u této aplikace vyjde na 1150 korun ročně nebo na 289 korun měsíčně. U ročního předplatného získáte třídenní bezplatnou zkušební dobu.

Aplikaci GIF Maker by Momento stáhnete bezplatně zde.

.