Zavřít reklamu

Každý den vám v této rubrice přineseme podrobnější pohled na vybranou aplikaci, která nás právě zaujala. Najdete zde aplikace pro produktivitu, kreativitu, utility, ale také třeba hry. Nebude se vždy nutně jednat o nejžhavější novinku, naším cílem je především vyzdvihnout aplikace, o nichž si myslíme, že stojí za pozornost. Dnes se blíže podíváme na aplikaci Send Anywhere pro přenos souborů přes iOS zařízení.

[appbox appstore id596642855]

Posíláte ostatním soubory prostřednictvím svého iOS zařízení? A využíváte pro tyto přenosy AirDrop, iCloud, nebo některou z aplikací třetích stran? Pokud většinou volíte posledně jmenovanou variantu, možná vám přijde vhod aplikace Send Anywhere, kterou vám v dnešním článku představíme. Send Anywhere je nástroj pro bezpečné, rychlé a spolehlivé odesílání i přijímání souborů.

Send Anywhere umožňuje přenos fotografií, videí a dalších souborů do PC nebo mobilního zařízení, a to při zachování kvality, bezpečně a rychle. Aplikace pro své fungování nevyžaduje žádnou registraci a je zcela zdarma.

K zabezpečnému přenosu slouží šestimístný kód, který nasdílíte příjemci souboru. Pro hromadné sdílení můžete v aplikaci vytvořit speciální odkaz, připadně zaslat soubor za pomoci notifikace, kdy příjemce nebude muset zadávat žádné další potvrzení. Při zasílání videí či hudebních souborů si obsah zaslaného souboru můžete přehrát rovnou v aplikaci.

Zdroj: Redakce Jablíčkář.cz

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více