Zavřít reklamu

Dostatečně dlouhý a kvalitní spánek je velice důležitý, a to z mnoha důvodů. Když se pořádně vyspíme, má to pozitivní vliv na naši psychiku, fyzickou odolnost i výkonnost. Chtěli byste si svůj spánek lépe pohlídat a sledovat? Potřebujete se večer uvolnit, zrelaxovat, a vyzkoušet třeba meditaci? Nebo třeba pátráte po šetrném budíku? V tom případě můžete vyzkoušet některou z aplikací, které vám doporučujeme v našem dnešním článku.

Sleep Cycle – Smart Alarm Clock

Ranní vstávání má rád asi jen málokdo. Existují ale způsoby, jak se nechat vzbudit alespoň o něco příjemněji. Aplikace Smart Alarm Clock umí sledovat a vyhodnocovat váš spánek, a na základě tohoto pozorování vás umí probudit ve chvíli, kdy je spánek nejlehčí, a buzení je tím pádem prakticky „bezbolestné“. Aplikace je k dispozici i pro Apple Watch a kromě jiného nabízí také přehledné statistiky o vašem spánku.

Aplikaci Sleep Cycle – Sleep Tracker stáhnete zde.

Pillow: Sleep Cycle Tracker

Aplikace Pillow: Sleep Cycle Tracker dokáže spolehlivě a efektivně sledovat a analyzovat váš spánek. Používat ji můžete jak na na iPhonu, tak i na vašich Apple Watch, a kromě zmíněné analýzy spánku dokáže skvěle plnit také funkci chytrého budíku, který vás umí vzbudit v nejlehčí fázi vašeho spánku. Aplikace Pillow nabízí funkci automatického zahájení sledování spánku a umí vyhodnotit také chrápání, mluvení ze spánku a dýchání.

Aplikaci Pillow: Sleep Cycle Tracker stáhnete zde.

Autosleep Track Sleep

Autosleep je oblíbená, spolehlivá a funkcemi nabitá aplikace, s jejíž pomocí můžete pohodlně sledovat a analyzovat váš spánek. Je k dispozici pro Apple Watch i pro iPhone, váš spánek měří zcela automaticky, a analyzuje celou řadu parametrů, jako je například délka spánku i jeho jednotlivých fází, kvalita spánku a spousta dalšího. Kompletní historii všech záznamů si můžete prohlédnout ve statistikách na iPhonu.

Aplikaci AutoSleep Track Sleep stáhnete za 129 korun zde.

Sleepbot: Sleep Tracker

Aplikace Sleepbot: Sleep Tracker se mezi majiteli iPhonů rovněž těší poměrně velké popularitě. Stejně jako ostatní aplikace tohoto typu nabízí možnost měření, analýzy a vyhodnocování spánku, kromě toho ale disponuje funkcemi, které vám pomohou rychleji usnout a lépe se uvolnit. V rámci aplikace Sleepbot: Sleep Tracker si můžete také pustit nejrůznější relaxační zvuky nebo se třeba nechat upozornit na to, že je čas odebrat se do postele.

Aplikaci Sleepbot: Sleep Tracker stáhnete zde.

Sleeprate. Balance Your Sleep.

Aplikace Sleeprate je k dispozici pro iPad, iPhone i Apple Watch. Nabízí funkci sledování a následné analýzy a vyhodnocování spánku spolu s měřením srdečního tepu, a v jejím rámci můžete využít také funkce, jako jsou relaxační programy a meditace. Aplikace Sleeprate nabízí také informativní přehledy spolu s údaji o vašem postupu a zlepšování.

Aplikaci Sleeprate stáhnete bezplatně zde.

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.