Zavřít reklamu

Sleep Cycle

Sleep Cycle je dlouhodobě oblíbená, funkcemi nabitá aplikace pro sledování spánku. Kromě sledování spánku jako takového nabízí funkci chytrého buzení, detekce chrápání, mluvení ze spaní, kašlání a další. Samozřejmostí jsou detailní analýzy, na jejichž základě můžete zjistit, za jakých okolností se vám nejlépe spí.

Aplikaci Sleep Cycle stáhnete bezplatně zde.

Sleep Reset

Tvůrci aplikace Sleep Reset slibují, že vám jejich aplikace pomůže do velké míry vyřešit problémy s nespavostí. Aplikace nabízí vědecky podložený program, s jehož pomocí se můžete zbavit úzkosti před spánkem a zlepšit vaši spánkovou hygienu. Ke zlepšení by mělo začít docházet již zhruba po dvou týdnech.

Aplikaci Sleep Reset stáhnete bezplatně zde.

Pillow

Pillow je chytrý asistent pro váš spánek. Uživatelé této aplikace mohou analyzovat spánkové cykly, získat přístup k chytrému budíku a zaznamenávat zvukové události včetně chrápání, mluvení ve spánku a spánkové apnoe. Aplikace Pillow poskytuje uživatelům několik způsobů, jak sledovat spánkové vzorce v rámci aplikace, a je kompatibilní také s Apple Watch.

Aplikaci Pillow stáhnete bezplatně zde.

ShutEye

ShutEye je skvělý nástroj pro sledování spánku a hodnocení chrápání. Uživatelé aplikace se naučí lepší spánkové hygieně a zjistí osobní příčiny a řešení chrápání. Pomocí aplikace ShutEye v systému iOS můžete sledovat fáze spánku, aplikace vám také s využitím speciálně vytvořených zvuků může pomoci s lepším, rychlejším usínáním.

Aplikaci ShutEye stáhnete bezplatně zde.

BetterSleep

BetterSleep je další skvělý nástroj pro sledování spánku, který pomáhá uživatelům vytvořit si personalizovaný spánek pro klidnější noc prostřednictvím nočního záznamníku a uklidňujících zvuků, hudby a řízené meditace. Pomocí aplikace BetterSleep můžete sledovat vzorce, které ovlivňují váš spánek, a vytvářet účinné postupy, které povedou k jeho zlepšení.

Aplikaci BetterSleep stáhnete bezplatně zde.

.