Zavřít reklamu

Čas od času vám na stránkách Jablíčkáře představíme buďto aplikaci, kterou Apple nabízí na hlavní stránce svého App Storu, nebo aplikaci, která nás zkrátka z jakéhokoli důvodu zaujala. Dnes se blíže podíváme na aplikaci s názvem Grideo: Design Stories & Post

Dokonale propracované příspěvky na Instagramu nebo jiných sociálních sítí nemusí být nutně výsadou profesionálů, firem a influcencerů. S tou správnou aplikací můžete mít vyladěné příspěvky i vy. Mezi nástroje, které vám s tím mohou pomoci, patří také Grideo: Design Stories & Post. Tvůrci této aplikace slibují, že z vás udělají mistra přispívání na sociální sítě. Tato aplikace patří mezi ty, které vám umožní pracovat rychle, jednoduše, ale zároveň také efektivně. Nabízí řadu nástrojů, s jejichž pomocí si můžete vlastní příspěvky vytvořit prakticky od nuly, v nabídce je ale také poměrně bohatá knihovna nejrůznějších šablon včetně těch animovaných.

Aplikace Grideo: Design Stories & Post počítá se všemi druhy sociálních sítí, takže nabízí formáty nejen pro Instagram, ale také pro Facebook a další populární platformy. K úpravě fotografií můžete využít desítky různých filtrů, samolepek, nástrojů pro práci s pozadím, ale také snímků z fotobank, fontů písem, nebo třeba nástrojů pro úpravu barev či okrajů. V nabídce jsou také kreslicí nástroje a tvary. Začátečníkům a těm, kteří hledají inspiraci, nabízí aplikace Grideo: Design Stories & Post také různé zajímavé tipy a triky.

Práce s aplikací je skutečně jednoduchá a rychlá, a to od samého začátku. Díky přehlednému uživatelskému rozhraní se v prostředí aplikace velice rychle zorientujete, aplikace uživatele nijak nemate zbytečnými kroky nebo skrytými položkami menu. Vše potřebné máte po ruce na liště ve spodní části displeje, na hlavní obrazovce pak můžete sledovat, jak bude vypadat vaše výsledné dílo. Stejně jednoduché je také sdílení a ukládání. Aplikace Grideo: Design Stories & Post je ke stažení zdarma. Její bezplatná verze je nicméně omezená, a za prémiovou verzi s neomezeným přístupem k veškerému obsahu a nástrojům zaplatíte 689 korun ročně nebo 1 290 korun za celoživotní licenci.

Aplikaci Grideo: Design Stories & Post stáhnete bezplatně zde.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více