Zavřít reklamu

Apple letos uvedl operační systém iPadOS 15, který kromě jiného nabízí také dlouho očekávanou možnost přidání widgetů na plochu iPadu. Pokud byste si na jablečném tabletu chtěli vyzkoušet tvorbu vašich vlastních widgetů, můžete k tomuto účelu využít některou z pěti aplikací, které vám dnes představujeme.

Widgy

Widgy je šikovná multioplatformní aplikace, která vám pomůže s efektivní tvorbou widgetů pro vaše Apple zařízení. Widgety si v této aplikaci můžete plně přizpůsobit jak po stránce funkcí, tak i co se týče jejich designu. Tvorba widgetů je ve Widgety velice snadná a intuitivní, proto je tato aplikace vhodná i pro začátečníky nebo méně zkušené uživatele.

Aplikaci Widgy stáhnete bezplatně zde.

Color Widgets

Jak název napovídá, s pomocí aplikace Color Widgets můžete pro váš iPad vytvářet krásné barevné widgety s různými druhy všech možných informací. Do šablon widgetů můžete přidávat nejen fotografie, ale také třeba různé odpočty, údaje o datu a čase, informace o stavu baterie vašich zařízení, počasí, hudbu, playlisty, kalendář, ale třeba také analogové hodiny a mnoho dalšího.

Aplikaci Color Widgets stáhnete bezplatně zde.

Widget Wizard

Widget Wizard je vynikající aplikace, ve které si můžete vytvořit a přizpůsobit widgety pro plochu vašeho iPadu. Najdete zde například widgety, související s údaji z nativního Zdraví, ale třeba také kombinované widgety, widgety se zobrazením událostí z vašeho kalendáře, widgety s údaji o aktuálním počasí i o předpovědi, a nechybí zde ani widgety s hodinami. Možností je zde opravdu hodně, stejně jako způsobů úprav.

Aplikaci Widget Wizard stáhnete bezplatně zde.

Widgetsmith

Aplikace Widgetsmith patří mezi mé osobní favority. Představuje jednoduchou cestu k tvorbě widgetů na plochu vašeho iPadu s bohatými možnostmi úprav. Díky této aplikaci si můžete vybrat ze široké kolekce nejrůznějších widgetů, které si můžete také přizpůsobit na maximum. K dispozici máte celou řadu widgetů s různými tématy a funkcemi, od zdraví přes počasí až po čas nebo kalendář.

Aplikaci Widgetsmith stáhnete bezplatně zde.

Widgeridoo

Widgeridoo rovněž patří mezi populární aplikace ve kterých si můžete snadno a rychle vytvářet a přizpůsobovat widgety všech možných podob a druhů. Pomocí několika málo klepnutí si v aplikaci Widgeridoo můžete vytvořit widgety s údaji z kalendáře, s libovolným textem a fotografiemi, ale třeba také s daty, odpočty, hodinami, nebo třeba s údaji o baterii vašeho zařízení.

Aplikaci Widgeridoo stáhnete bezplatně zde.

.