Zavřít reklamu

Od představení letošních iPhonů nás stále dělí hned několik měsíců. I přesto se ale internete čas od času šíří nejrůznější informace, které lehce poodkrývají roušku tajemství a naznačují, jak by nové modely vlastně mohly vypadat a s jakými novinkami přijdou. Aktuálně se nechal slyšet leaker Max Weinbach, který na svém YouTube kanále EverythingApplePro popsal novinky iPhonu 13 Pro. Pojďme si to tedy společně shrnout.

iPhone 13 Pro EverythingApplePro

Tou hlavní novinkou je, že se Apple chystá přijít s iPhone 13 Pro a Pro Max ve zbrusu nové, matně černé barvě s ocelovými rámečky, díky čemuž dojde ke značné redukci pověstných otisků prstů a dalších šmouh. Konkrétně by se mělo jednat o lehce upravené grafitové provedení s černým ohraničením. Změna na poli designu se také dotkne zadního fotomodulu a poměrně kritizovaného horního výřezu. Ten by se měl ve finále přeci jen dočkat zmenšení, díky čemuž bude podstatně užší. Vraťme se ale ke zmiňované chystané barvě. Když se nad tím totiž zamyslíme, nejedná se vůbec o nic nereálného. Poměrně nedávno totiž internetem proběhly snímky nikdy nepředstaveného iPhonu X v provedení Jet Black, který jsme naposledy mohli vidět v případě  „sedmičky.“ Apple si tedy s touto tmavou variantou přinejmenším pohrává a rozhodně by neudělal krok vedle, kdyby přidal další možnost volby. Další zmínky popisují experimenty kalifornského giganta s iPhonem v oranžovém provedení.

Co se týče interních změn, v případě jablečných telefonů se už delší dobu hovoří o příchodu lepšího displeje se 120Hz obnovovací frekvencí. Weinbach dokonce dodává, že se můžeme těšit na Always-on, který Apple prozatím zavedl pouze u svých Apple Watch (Series 5 a Series 6). Uvítali byste iPhone v tmavším provedení?

.