Zavřít reklamu

Před deseti dny jsme se na letošní první podzimní Apple Keynote dočkali představení nových iPhonů 13. Konkrétně Apple přišel s čtyřmi modely – jedná se o nejmenší iPhone 13 mini, stejně středně velký iPhone 13 a iPhone 13 Pro a největší iPhone 13 Pro Max. Předobjednávky na všechny tyto modely byl spuštěny již 17. září, tedy přesně před týdnem. Oproti „dvanáctkám“ se jedná o změnu, jelikož vloni Apple začal prvně prodávat pouze dva modely a zbylé dva až o čtrnáct dní později. Do redakce se nám podařilo jeden iPhone 13 Pro získat a stejně jako vloni jsme se rozhodli, že se s vámi podělíme o unboxing, první dojmy a později samozřejmě také o recenzi. Pojďme se tedy společně prvně podívat na unboxing 6.1″ iPhonu 13 Pro.

Unboxing iPhone 13 Pro Jablíčkář

Co se tedy týče balení nového iPhonu 13 Pro, tak vás nejspíše žádným způsobem nepřekvapí. Asi se mnou budete souhlasit když řeknu, že se letošní iPhony 13 oproti loňským iPhonům 12 v mnohém neliší a na první pohled byste je rozeznali asi jen těžko. Pravdou bohužel je, že prakticky stejně je tomu i u balení, byť tedy určité změny pozorovat můžeme. To znamená, že v případě modelu Pro (Max) je krabička kompletně černá. Na horní straně krabičky je pak vyobrazen právě iPhone 13 Pro, Vzhledem k tomu, že nám do redakce dorazila bílá varianta tohoto jablečného telefonu, tak jsou nápisy a  loga na bocích krabičky bílé. Letos však Apple přestal využívat průhlednou fólii, do které byla krabička v minulých letech zabalena. Namísto toho se ve spodní části krabička nachází pouze papírová plomba, kterou je nutné pro otevření odtrhnout.

Výše zmíněná změna, tedy absence průhledné fólie, je jedinou změnou na celém balení. Žádné další experimenty Apple neprovedl. Jakmile tedy po odtržení plomby sundáte horní víko, tak si budete schopni ihned prohlédnout zadní stranu nového iPhonu. Po vytáhnutí iPhonu a jeho otočení stačí z displeje sundat ochrannou fólii. V balení se pak nachází Lightning – USB-C kabel, společně s manuály, nálepkou a nástrojem pro vytažení šuplíčku pro SIM kartu. Na nabíjecí adaptér můžete zapomenout, ten Apple z ekologických důvodů nepřibaluje od loňska.

.