Zavřít reklamu

Chcete také Mac? Studenti a učitelé mají nyní jedinečnou možnost získat nejen skvělý MacBook, ale dostanou k němu zdarma iPod touch 8GB! Více informací už 15. července.

Získání iPod Touch 8GB zdarma ke koupi Macbooku je zcela jednoduché. Jako student se budete muset prokázat kartičkou studenta (ISIC či ITIC) a splnit několik jednoduchých pravidel:

1) Připojte se ke skupině „Chci také Mac“ na Facebooku na www.facebook.com/chcitakemac a pozvěte 10 přátel do svého týmu. Získáte unikátní kód.

2) Kupte si MacBook nebo MacBook Pro 13″ u partnerů akce (např. iStyle, Quentin, 24U, Duhový Servis, Kinetic a další). Kompletní seznam najdete na Facebook stránce.

3) Nahlašte svůj unikátní kód z aplikace u daného partnera a získáte iPod touch 8GB zdarma!

Zdroj: Redakce Jablíčkář.cz

Více informací najdete na stránce www.chcitakemac.cz, která by měla být spuštěna během dnešního odpoledne. Pokud jste student a přemýšlíte o nákupu Maca, tak se jedná o skvělou nabídku!

Toto je jasný signál, že si Apple začíná všímat menších zemích jako je právě ČR a přináší tak nabídku „Back To School“ ze „západních zemí“ i k nám!

Update #1: Stejná akce běží i na Slovensku pod Facebook stránkou facebook.com/chcemtiezmac.

Diskuze k článku

    Dále bych chtěl upozornit, že pochopitelně není možné následně z žádného prodaného zařízení odečíst DPH, protože faktura je vystavena na jméno studenta / učitele a vystavit na firmu ji samozřejmě nelze. Dále bych chtěl upozornit na další velmi nepříjemný fakt – MacBook, který vám bude prodán, nebude prodán za cenu, za kterou jej daný partner běžně prodává, ale za doporučenou cenu, čili za 32.028,-. To už se v případě uplatnění 10% ceny úplně nevyplací, v případě iPodu je to na pováženou. Nicméně, pro mě jako firemního zájemce je to v tuto chvíli již nezajímavé. Odečíst si DPH s běžné ceny např. z eshopu duhovyservis.cz je pro mě jasná volba.

    Dobrý den, jedu do USA a mám v plánu si zde také zakoupit MacBook. Jsem student Karlovy univerzity. Myslíte, že mám také právo na studentskou slevu a iPod zdarma nebo to platí pouze pro studenty z USA?

celý text

Čtěte více