Zavřít reklamu

Apple Watch lze využívat ke sledování zdraví a aktivity, kromě toho ale slouží také jakožto prodloužená ruka iPhonu. To znamená, že skrze ně můžete jednoduše zobrazit a případně interagovat s oznámeními, což se rozhodně může hodit. Kromě toho všeho ale můžete na vašich Apple Watch ovládat i minutky a budíky z iPhone. To znamená, že pokud si na jablečném telefonu nastavíte odpočet v podobě minutky anebo budík, tak v konkrétní čas se ono upozornění objeví i na Apple Watch. Pokud tedy zrovna nebudete mít u sebe iPhone, tak lze pomocí jablečných hodinek minutky či budíky odložit nebo vypnout.

Jak na Apple Watch (de)aktivovat synchronizaci minutek a budíků z iPhone

Chtěli byste začít synchronizaci minutek a budíků z iPhone na Apple Watch začít využívat, abyste s nimi mohli pracovat kdykoliv a kdekoliv? Popřípadě byste naopak chtěli tuto funkci deaktivovat, jelikož chcete mít minuty a budíky na každém zařízení zvlášť? Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv cestu, tak je celý postup (de)aktivace velmi jednoduchý. Stačí, abyste postupovali pomocí následujícího postupu:

  • Prvně je nutné, abyste na vašem iPhonu přešli do nativní aplikace Watch.
  • Jakmile tak učiníte, tak ve spodním menu přejděte do sekce Moje hodinky.
  • Následně se přesuňte o kus níže, kde najděte a rozklikněte kolonku Hodiny.
  • Zde pak opět sjeďte níže, kde podle potřeby (de)aktivujte Přenášet upozornění z iPhonu.

Pomocí výše uvedeného postupu tedy můžete na vašich Apple Watch jednoduše (de)aktivovat synchronizaci minutek a budíků z iPhonu. Pokud provedete aktivaci, tak vás Apple Watch budou upozorňovat na minutky a budíky nastavené na iPhonu, takže je budete moci odkládat a ukončovat na dálku. Jestliže provedete deaktivaci, tak budou veškeré minuty a budíky na iPhonu a Apple Watch zvlášť, takže je budete moci odkládat či ukončovat na tom zařízení, na kterém jste je nastavili.

Redaktor (nejen) magazínu Jablíčkář, kterého baví informační technologie všeobecně. Kromě práce jsou jeho vášní také sportovní automobily. O společnosti Apple píše již několik let a život bez jablečných produktů už si nedovede představit.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.