Zavřít reklamu

Apple Watch lze využívat ke sledování zdraví a aktivity, kromě toho ale slouží také jakožto prodloužená ruka iPhonu. To znamená, že skrze ně můžete jednoduše zobrazit a případně interagovat s oznámeními, což se rozhodně může hodit. Kromě toho všeho ale můžete na vašich Apple Watch ovládat i minutky a budíky z iPhone. To znamená, že pokud si na jablečném telefonu nastavíte odpočet v podobě minutky anebo budík, tak v konkrétní čas se ono upozornění objeví i na Apple Watch. Pokud tedy zrovna nebudete mít u sebe iPhone, tak lze pomocí jablečných hodinek minutky či budíky odložit nebo vypnout.

Jak na Apple Watch (de)aktivovat synchronizaci minutek a budíků z iPhone

Chtěli byste začít synchronizaci minutek a budíků z iPhone na Apple Watch začít využívat, abyste s nimi mohli pracovat kdykoliv a kdekoliv? Popřípadě byste naopak chtěli tuto funkci deaktivovat, jelikož chcete mít minuty a budíky na každém zařízení zvlášť? Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv cestu, tak je celý postup (de)aktivace velmi jednoduchý. Stačí, abyste postupovali pomocí následujícího postupu:

  • Prvně je nutné, abyste na vašem iPhonu přešli do nativní aplikace Watch.
  • Jakmile tak učiníte, tak ve spodním menu přejděte do sekce Moje hodinky.
  • Následně se přesuňte o kus níže, kde najděte a rozklikněte kolonku Hodiny.
  • Zde pak opět sjeďte níže, kde podle potřeby (de)aktivujte Přenášet upozornění z iPhonu.

Pomocí výše uvedeného postupu tedy můžete na vašich Apple Watch jednoduše (de)aktivovat synchronizaci minutek a budíků z iPhonu. Pokud provedete aktivaci, tak vás Apple Watch budou upozorňovat na minutky a budíky nastavené na iPhonu, takže je budete moci odkládat a ukončovat na dálku. Jestliže provedete deaktivaci, tak budou veškeré minuty a budíky na iPhonu a Apple Watch zvlášť, takže je budete moci odkládat či ukončovat na tom zařízení, na kterém jste je nastavili.

.