Zavřít reklamu

Asi každý z nás má v životě nějakou osobu, kterou vysloveně nesnášíme. Abychom od takové osoby měli v každé situaci klid, tak si ji samozřejmě můžeme jednoduše zablokovat. Díky tomu můžeme mít jistotu, že se nám nedovolá, a že nám od ní nepřijdou ani textové zprávy. Pokud používáte iPhone už delší dobu, tak se seznam všech těchto blokovaných čísel může rozrůst a klidně se může stát, že se s nenáviděnou osobu stanete opětovně přáteli.

Jak na iPhone zobrazit veškerá blokovaná čísla

Ve výše popsané situaci by vás dost možná mohlo zajímat, jakým způsobem můžete na iPhonu zobrazit veškerá blokovaná čísla, a jakým způsobem případně můžete jednotlivá čísla odblokovat. Rozhodně se nejedná o nic složitého, postup je následující:

  • Prvně je nutné, abyste se přesunuli do nativní aplikace Nastavení.
  • Jakmile tak učiníte, tak sjeďte o kus níže a rozklikněte kolonku Telefon.
    • Naprosto stejně můžete blokovaná čísla zobrazit i v sekci Zprávy a FaceTime.
  • Nyní sjeďte úplně dolů a lokalizujte možnost Zablokované kontakty, na kterou klepněte.
  • Zde už si můžete seznam všech zablokovaných čísel zobrazit.

Pokud byste chtěli nějaké číslo (či kontakt anebo e-mail) odblokovat, tak stačí, abyste v pravém horním rohu obrazovky klepnuli na možnost Upravit. Tímto se ocitnete v režimu úprav, kde už jen stačí, abyste u konkrétního čísla klepnuli na ikonu – v červeném kolečku. Nakonec stačí, abyste odblokování potvrdili klepnutím na Odblokovat v pravé části obrazovky. Jestliže byste naopak chtěli zablokovat nějaký kontakt, tak zde stiskněte možnost Přidat nový kontakt, kde samotný kontakt vyberte. Pro zablokování telefonního čísla přejděte do aplikace Telefon, klepněte u čísla na ⓘ, a poté zvolte Zablokovat volajícího.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více