Zavřít reklamu

Jak na iPhone skrýt číslo je otázka, kterou si možná kladete i vy. Důvodů pro skrytí telefonního čísla může být mnoho. Pokud se chystáte někomu zavolat a nepřejete si, aby druhá strana znala vaše telefonní číslo, můžete na iPhonu aktivovat funkci, s jejíž pomocí provedete takzvaný anonymní hovor. Příjemci se tak na displeji namísto vašeho telefonního čísla zobrazí nápis „Žádné ID volajícího“.

Volání ze skrytého čísla lze na iPhonu aktivovat poměrně rychle a jednoduše. Stejně tak můžete také volání ze skrytého čísla opět obratem deaktivovat. Mějte ovšem raději na paměti, že plno lidí hovory ze skrytých čísel ze zásady nezvedá. Pokud i přesto chcete na iPhonu skrýt vaše telefonní číslo, postupujte podle návodu níže.

Jak na iPhone skrýt číslo

Na vašem iPhonu můžete nastavit skrytí vašeho telefonního čísla, takže druhá strana nebude vědět, z jakého čísla voláte. Jak na iPhone skrýt telefonní číslo?

  • Na iPhonu spusťte Nastavení.
  • Zamiřte o něco níže, až narazíte na sekci Telefon. Klepněte na ni.
  • Zamiřte do sekce Hovory, kde je zapotřebí klepnout na položku Zobrazit moje ID.
  •  Nyní už jste skoro v cíli – zde vám už jen stačí deaktivovat položku Zobrazit moje ID. Pokud chcete zobrazení vašeho telefonního čísla opět aktivovat, postupujte stejným způsobem, pouze v posledním kroku naopak aktivujte položku Zobrazit moje ID.

Skrytí telefonního čísla na iPhonu tedy není nijak složitá ani zdlouhavá operace. Pokud chcete ze skrytého čísla volat pouze jednou, zvažte, jestli spíše nepoužijete speciální kód. V takovém případě spusťte aplikaci Telefon a na číselníku vyťukejte nejprve #31# a poté bezprostředně zadejte telefonní číslo. Nakonec jen klepněte na tlačítko pro zahájení hovoru.

.