Zavřít reklamu

Moderní technologie poskytují mnoho výhod. Jednou z nich je, že pohledy a přání už nemusíte kupovat v trafice nebo na poště a u toho řešit, kolik stojí poštovní známka stejně jako to, kam do schránky pak pohled vlastně hodíte. Jak poslat vánoční pohled přes iPhone je přitom tak jednoduché. 

Existuje k tomu mnoho a mnoho služeb. Pokud to k danému termínu stíháte, klidně jich využijte. Nejsou sice levnější jak Pohlednice Online České pošty, ale mnohdy nabízejí více možností a jsou lépe graficky zpracované. Pokud však chcete poslat pohled nebo přání jen po České republice, je právě zmíněná aplikace Pohlednice Online poměrně spolehlivá. Dopravní situace je ale samozřejmě věc druhá a v případné sněhové kalamitě zapadne stejně tak dopravce naší pošty, jako jakýkoli jiný.

Vanocni pohlednice iPhone fb

Jak poslat pohled přes iPhone 

Po spuštění aplikace vám stačí jen klepnout na Vytvořit pohlednici a vybrat její rozměr. Zde vidíte i cenu. Následně si určíte rozvržení a už můžete přidávat fotografie. Lze je rovnou vyfotit nebo načíst z galerie. Níže lze vybrat i tematický rámeček. Klepnutím na Pokračovat už přidáte text, zvolíte adresáty, kterých může být více a každému přijde jeho vlastní pohlednice. Nahoře ještě vyberete známku, které jsou poměrně zajímavé. Dole si vybíráte font i barvu písma. Dáte opět pokračovat, zaplatíte a už to jede.

Díky aplikaci vytvoříte snadno a z jakékoliv vlastní fotky klasickou papírovou pohlednici a odešlete ji rovnou ze svého telefonu nebo tabletu až do poštovní schránky adresáta. Zaplatíte za ní on-line nebo pomocí voucheru, který lze zakoupit přímo v aplikaci. Překvapíte tak originálním pozdravem z dovolené nebo zcela osobním přáním k Vánocům, Novému roku, životnímu jubileu i k jiným událostem. V cizině už právě také nemusíte hledat schránku ani shánět známky, když chcete rodičům poslat, jak se vlastně máte i jinak než jen přes WhatsApp. Tisk nicméně probíhá vždy v ČR. 

Pohlednice Online v App Store

.