Zavřít reklamu

Čas jsou peníze – a v dnešní době to platí více než kdykoliv předtím. Z toho důvodu je nesmírně nutné, abyste nikdy neztratili pojem o čase, a abyste vždy alespoň přibližně věděli, kolik je hodin. Apple Watch k tomuto slouží samozřejmě skvěle, jelikož se jedná o hodinky, které byly vždy určené primárně ke zjištění času. Jednoduše tak stačí, abyste Apple Watch na zápěstí zvedli výše a na aktuální čas se podívali. Mimo jiné však jablečné hodinky samozřejmě využijete také k měření aktivity a sledování zdraví. Existuje ale několik dalších způsobů, pomocí kterých se o času můžete na hodinkách od Applu nechat informovat.

Jak se na Apple Watch nechat upozornit na každou novou hodinu

Apple Watch jsou opravdu nesmírně chytré a dokáží provádět věci, o kterých by se nám před pár lety ani nesnilo. Jablíčkáři si tyto hodinky mimo jiné pochvalují z toho důvodu, jelikož skrze ně mohou jednoduše a rychle zobrazovat notifikace a popřípadě s nimi taktéž odpovědět. Tyto notifikace jsou doprovázeny zvukem, popřípadě haptickou odezvou, takže vždy víte, že vám nějaká notifikace přišla, a že máte hodinky zkontrolovat. Věděli jste však o tom, že se zvukem, popřípadě haptickou odezvou, můžete nechat upozornit také na každou novou hodinu? Pro aktivaci této funkce postupujte následovně:

  • Prvně je nutné, abyste na vašich Apple Watch stiskli digitální korunku.
  • Následně se ocitnete v seznamu aplikací, kde najděte a otevřete Nastavení.
  • Zde pak sjeďte o kus níže a vyhledejte a rozklikněte sekci Hodiny.
  • Jakmile tak učiníte, tak opět sjeďte níže a přepínačem aktivujte funkci Odbíjení.

Pomocí výše uvedeného způsobu je tedy na vašich Apple Watch možné aktivovat funkci Odbíjení, díky které budete vždy informováni o nové hodině. Pokud si ve výše uvedené sekci rozkliknete ještě kolonku Zvuky, tak si můžete vybrat zvuk, kterým na novou hodinu budete upozorňováni. Zvuk se při nové hodině samozřejmě ozve pouze v případě, že nebudete mít vypnuté zvuky a nebudete mít aktivní režim Soustředění. V opačném případě budete o nové hodině informováni pouze haptickou odezvou, tedy vibracemi. Funkci můžete aktivovat také na iPhonu v aplikaci Watch, kde stačí přejít do Moje hodinky → Hodiny.

.