Zavřít reklamu

Při pořizování fotografií na váš iPhone není nezbytně nutné zůstat jen o samotného vyfocení. Své snímky můžete následně různými způsoby upravovat – přidávat vylepšení, filtry, rámečky nebo třeba text. V dnešním článku vám představíme čtyři aplikace, s jejichž pomocí můžete přidávat text k fotografiím na vašem iPhonu.

Adobe Spark

Adobe Spark patří v tomto směru mezi moje absolutní favority. Tato aplikace vám poskytne vše potřebné nejen pro přidání textů k vašim fotografiím, ale také pro řadu dalších úprav. Velkou výhodou je možnost vzájemné spolupráce s ostatními nástroji od společnosti Adobe, a to napříč všemi vašimi zařízeními. Velkou část nástrojů v Adobe Spark můžete využívat bezplatně, použití některých částí ale vyžaduje předplatné ve výši 259 korun měsíčně.

Aplikaci Adobe Spart stáhnete bezplatně zde.

Typic 2

Aplikace Typic 2 nabízí možnost přidání textu k vašim fotografiím, přičemž budete mít na výběr z bohaté nabídky nejrůznějších zajímavých fontů. S pomocí Typic 2 můžete také vytvářet fotografické příspěvky na nejrůznější sociální sítě, ale třeba také na blog. Kromě fontů máte na výběr také z nejrůznějších efektů, využít můžete také šablony.

Aplikaci Typic 2 stáhnete bezplatně zde.

Over

S pomocí aplikace Over si můžete dle libosti pohrát s designem vašich fotografií na iPhonu. Kromě přidání textu nabízí Over řadu dalších možností úprav a vylepšení, počínaje úpravami základních parametrů vašich snímků a konče přidáváním další grafiky, efektů, filtrů, nebo individuální úpravy fotografií, které jsou určené pro nejrůznější sociální sítě.

Aplikaci Over stáhnete bezplatně zde.

Word Swag – Cool Fonts

S aplikací Word Swag získáte obsáhlou sbírku nástrojů pro úpravy fotografií, přidávání textu a další úpravy. Samozřejmostí je obsáhlá knihovna nejrůznějších fontů, přizpůsobení fotografií pro použití na sociálních sítích, ale třeba také možnost vytvoření letáků, brožur a dalších formátů. V nabídce této aplikace najdete také rámečky a další doplňky pro vaše fotografie.

Aplikaci Word Swag – Cool Fonts stáhnete bezplatně zde.

.