Zavřít reklamu

Čas od času vám na stránkách Jablíčkáře představíme tip na zajímavou zkratku pro váš iPhone. Dnes se blíže podíváme na zkratku s názvem Send Delayed Text pro naplánování odeslání textové zprávy.

Každému z nás se čas od času může stát, že někomu potřebujeme zaslat textovou zprávu v určitý den nebo v určitou hodinu. V takových případech ale kromě jiného bohužel také hrozí to, že na odeslání zprávy nakonec zapomeneme. Způsobů, jak takovému zapomenutí předejít, je více. Můžeme zkrátka napsat onu zprávu i přes to, že se to zrovna nám nebo adresátovi nehodí, nebo si můžete v nativních Připomínkách nastavit upozornění, že máme danou zprávu odeslat. Druhou možnost představuje použití zkratky s názvem Send Delayed Text. Jak jméno napovídá, jedná se o užitečný nástroj, s jehož pomocí můžete na vašem iPhonu vytvořit textovou zprávu a naplánovat její odeslání na vámi určený den.

Zkratka s názvem Send Delayed Text funguje velice jednoduše. Po svém spuštění se vás nejprve zeptá, komu chcete plánovanou zprávu odeslat, ve spodní části karty s výběrem dne pak stanovíte požadovaný čas. Poté, co požadovaného příjemce vyberete z kontaktů na vašem iPhonu, a poté napíšete samotnou zprávu. Ještě před jejím odesláním se vás systém pro jistotu zeptá, zda chcete opravdu zprávu poslat vámi vybranému příjemci. Zkratka při zkoušení fungovala tak, jak má, pouze mezi potvrzením času a potvrzením příjemce uplynula téměř jedna minuta, což může být někdy nepohodlné. Naplánovaná zpráva nicméně dorazila v pořádku ve stanovený čas. Pokud si chcete zkratku nainstalovat na svůj iPhone, spusťte příslušný odkaz v prostředí Safari na příslušném zařízení. Ujistěte se také, že jste v Nastavení -> Zkratky povolili používání nedůvěryhodných zkratek.

Zkratku Send Delayed Text stáhnete zde.

.