Zavřít reklamu

Už dávno jsou pryč ty doby, ve kterých jsme se s přáteli předháněli v tom, kdo bude mít v telefonu více hudebních skladeb. Momentálně už můžete mít za cenu měsíčního předplatného v kapse miliony skladeb, které si můžete přehrát kdykoliv a kdekoliv. Mezi největší „hráče“ v tomto odvětví patří služby Spotify a Apple Music, které jsou zároveň svými konkurenty. Spotify se oproti Apple Music daří o něco více, každopádně nutno podotknout, že tyto dvě služby nejsou jediné. Vybrat si můžete také Tidal, který se oproti zmíněným službám v mnohém liší.

Pokud jste o službě Tidal ještě neslyšeli, tak rozhodně nejste sami – tato služba je totiž určená především pro hudební fanatiky. Zatímco Spotify a Apple Music nabízí veškeré skladby v „obyčejné“ kvalitě, tak Tidal je naopak nabízí v kvalitě několikanásobně vyšší. Svým způsobem se dá říci, že jsou streamovací služby Spotify i Apple Music určené pro masy, Tidal pak využijí především hudební nadšenci. Dost možná si teď říkáte, že kvůli vysoké kvalitě nenajdete v Tidalu veškeré skladby, které rádi posloucháte. To je ve finále pravda, skladeb je tady opravdu méně, především co se týká méně známých interpretů. Celkově však v Tidalu i přesto najdete více než 70 milionů skladeb, což je pořád víc než dost. Tidal nabízí celkově dvě formy předplatného – Premium a dražší HiFi. Při předplacení Tidal Premium získáte prémiovou kvalitu zvuku, u Tidal HiFi se pak můžete těšit na ještě kvalitnější HiFi zvuk, společně s Tidal Masters, což jsou nejkvalitnější dostupné sklady. Kromě toho v rámci Tidal HiFi získáte také další exkluzivní obsah.

tidal hudba

Klasická cena měsíčního předplatného Tidal Premium je 149 korun, Tidal HiFi pak můžete pořídit za 298 korun měsíčně. Pokud už jste si někdy v minulosti chtěli Tidal vyzkoušet a odradila vás právě vyšší cena, tak pro vás mám naprosto skvělou zprávu. Momentálně totiž Tidal spustil akci Black Friday, díky které můžete získat předplatné Tidal Premium za 15 Kč, Tidal HiFi vás pak vyjde pouze na 30 Kč. Zároveň berte v potaz, že tuto částku nezaplatíte za jeden měsíc předplatného, ale rovnou za čtyři. Za 15 korun, respektive 30 korun, tak získáte předplatné Tidal Premium či HiFi na 120 dní. Jediný háček je v tom, že tuto akci mohou využít jen noví uživatelé, ti stávající nikoliv. Chcete-li této akce využít, tak přejděte na stránky Black Friday od Tidalu, kde klepněte na Get Offer. Na další stránce si zvolte předplatné Premium či HiFi, přihlaste se k účtu a proveďte platbu. Ihned poté můžete 120denní předplatné začít využívat.

.