Zavřít reklamu

Chytré hodinky od Applu nabízí vlastní nativní nástroj, který zcela automaticky měří počet vašich ušlých kroků. Pokud ale v tomto směru potřebujete detailnější informace a více funkcí, je potřeba se poohlédnout po některé z aplikací třetích stran. V dnešním článku vám přinášíme tipy na pět krokoměrů pro Apple Watch, které rozhodně stojí za vyzkoušení.

Activity Tracker Pedometer

Aplikace Activity Tracker Pedometer nabízí možnost automatického počítání ušlých kroků na vašich Apple Watch, aniž by výrazně zatěžovala baterii vašich hodinek. Kromě ušlých kroků můžete s pomocí této aplikace počítat také spálené aktivní kalorie, ušlou vzdálenost, čas strávený aktivním pohybem nebo třeba počet vystoupaných schodů. Veškeré parametry můžete sledovat v souhrnných grafech, aplikace nabízí také možnost stanovení vlastních cílů a přidání komplikací na ciferník vašich Apple Watch.

Aplikaci Activity Tracker Pedometer stáhnete bezplatně zde.

Accupedo Pedometer

Aplikace Accupedo Pedometer se vyznačuje především jednoduchostí, to ale neznamená, že vám neposkytne kvalitní službu. Na Apple Watch vám tato aplikace pomůže počítat ušlé kroky, vzdálenost, spálené kalorie nebo čas, strávený aktivitou. Na spárovaném iPhonu si poté v aplikaci Accupedo Pedometer sledovat svůj pokrok v tabulkách, grafech a přehledech. Aplikace nabízí také možnost snadného sdílení všech potřebných údajů, samozřejmostí jsou také komplikace pro ciferníky vašich Apple Watch.

Aplikaci Accupedo Pedometer stáhnete bezplatně zde.

Steps

Steps je oblíbená, dobře fungující a skvěle vypadající aplikace, s jejíž pomocí můžete na svých Apple Watch stejně jako na iPhonu měřit počet ušlých kroků, počet spálených kalorií nebo třeba ušlou vzdálenost. Aplikace se může pochlubit jednoduchým designem bez jakýchkoliv vizuálních nebo zvukových rušivých prvků, nabízí možnost nastavení vlastního cíle, přizpůsobení uživatelského rozhraní, a samozřejmě také několika druhy komplikací pro ciferníky Apple Watch.

Aplikaci Steps stáhnete bezplatně zde.

Step It Up

S pomocí aplikace Step It Up můžete měřit vaše kroky a celkovou aktivitu jak na Apple Watch, tak i na iPhonu. Kromě ušlých kroků vám aplikace Step It Up pomůže měřit také ušlou vzdálenost, spálené kalorie nebo třeba počet vystoupaných schodů. Aplikace Step It Up nabízí bohaté možnosti přizpůsobení a zpřístupnění, takže uživatelé na vozíku mohou kroky nahradit příslušnou alternativou. Veškerá potřebná data můžete přehledně sledovat na spárovaném iPhonu.

Aplikaci Step It Up stáhnete bezplatně zde.

Track My Steps

Dalším skvělým pomocníkem pro měření počtu kroků (nejen) prostřednictvím Apple Watch je aplikace jménem Track My Steps. Kromě klasické chůze můžete tuto aplikaci využít také k měření dalších podobných aktivit, jako je běh nebo třeba sportovní chůze. Aplikace Track My Steps změří počet kroků, které jste ušli, stejně jako vzdálenost nebo počet spálených kalorií v průběhu vaší aktivity. Součástí aplikace jsou užitečné přehledy a statistiky pro každý den.

Aplikaci Track My Steps stáhnete bezplatně zde.

.