Zavřít reklamu

Každý z nás zná hry, které po člověku žádají velkou časovou investici. Ať už jde o rozsáhlá příběhová RPG nebo multiplayerové hry, ve kterých musíte strávit stovky hodin, aby jste se vyrovnali nejlepším hráčům, žádná taková stále nevyžaduje tolik času jako The Longing. Hru od studia Seufz, kterou můžete stále sehnat za zvýhodněnou cenu v letošním letním výprodeji na Steamu, totiž musíte hrát celých čtyři sta dní.

Čtyři sta dní je samozřejmě obrovské množství času, The Longing tak po vás nebude chtít, abyste je beze zbytku věnovali hraní. Vývojáři vás ve hře pasují do role stínového mužíčka, který je jediným zbylým poddaným vládce podzemního království. Ten ztratil všechnu svou moc a dal si tak dlouhého šlofíka, aby sílu znovu načerpal. Na vás pak je celých čtyři sta dní čekat na to, až se probudí.

Se stínovým mužíčkem pak zabíjíte čas v rozsáhlé podzemní říši. Čtyři sta dnů se sice odpočítává v reálném čase, různé aktivity ale způsobují jeho zrychlení. Hlavní hrdina může ve svém pokoji poslouchat hudbu nebo číst knihy, které nachází ve svém okolí. Kromě takových čas zabíjejících aktivit se pak můžete i vydat do tajemných jeskyní. Časový limit se pak odečítá samozřejmě i v mezičase, kdy hru nehrajete. K probuzení vašeho krále se tak dostanete za mnohem méně času, než The Longing po vás na začátku žádá.

  • Vývojář: Studio Seufz
  • Čeština: Ne
  • Cena: 11,99 euro
  • Platforma: macOS, Windows, Linux
  • Minimální požadavky na macOS: macOS 10.9 nebo novější, procesor na minimální frekvenci 1,2 GHz, 4 GB operační paměti, grafická karta s 1GB paměti, 5 GB volného místa

 Hru The Longing můžete stahovat zde

.