Zavřít reklamu

Když Apple představil skrze tiskovou zprávu nové nadupané MacBooky Pro, mnoho uživatelů z nich bylo nadšeno. Výkon jablečných počítačů totiž díky tomuto upgradu vzrostl vskutku solidně a i velmi nároční profesionálové si konečně v nabídce Applu našli to své. Po pár dnech se ale ukázalo, že tyto nadupané stroje trpí závažným neduhem – při vysokém výkonu se začínají přehřívat, na což Mac reaguje „přiškrcováním“ výkonu, který se kvůli tomu výrazně propadá. Apple ale tento problém naštěstí poměrně rychle opravil softwarovou aktualizací, po jejíž instalaci se již přehřívání neobjevovalo.

Jak se však zdá, se svou opravou nebyl Apple tak úplně spokojen. Před malou chvílí totiž vydal druhou opravnou aktualizaci systému macOS High Sierra 10.13.6, kterou cílí právě na nové MacBooky Pro 2018. Je tedy poměrně pravděpodobné, že novým updatem ještě doopravuje poslední mušky, které nedávno zalátal „na hrubo“ první aktualizací.

Majitelům MacBooků Pro 2018 samozřejmě instalaci této aktualizace vřele doporučujeme. Naleznete ji tradičně v Mac App Storu, kde by na vás měla vyskočit v záložce Aktualizace. Update by měl mít něco málo přes 1 GB.

.