Zavřít reklamu

Aplikací pro správu e-mailů a práci s nimi je plný App Store. My jsme si pro účely dnešního článku vybrali Spike – bezplatnou a relativně novou aplikaci, která slibuje pohodlnou a efektivní práci s e-maily spolu s několika doplňkovými službami. Co na ni říkáme?

Vzhled

Po spuštění aplikace Spike vás nejprve čeká přihlášení k e-mailovému účtu, který budete chtít v jejím prostředí používat. Poté, co přijmete nebo naopak odmítnete možnost pozvat ke službě další uživatele, se vám zobrazí hlavní stránka aplikace. V jejím levém panelu najdete skupiny zpráv, na spodní liště se nacházejí tlačítka pro zahájení nové konverzace, přehled událostí, přidání nového obsahu, vytvoření nové skupiny a seznam kontaktů. Tlačítkem v levém horním rohu se pak přesunete do nastavení a dalších možností přizpůsobení.

Funkce

Tvůrci aplikace Spike nabízí uživatelům komplexnost e-mailu s jednoduchostí chatu. Kromě přehledného psaní e-mailů ve vláknech nabízí aplikace Spike možnost vytváření poznámek, spolupráce na dokumentech, ale také tvorbu nejrůznějších projektů a seznamů – ať už se jedná o seznamy s rozpisem práce, nebo třeba obyčejný nákupní seznam. Aplikace dále nabízí možnost skupinového chatu, v rámci projektů můžete přidávat seznamy úkolů, ale připojovat také nejrůznější soubory. Aplikace je zcela zdarma, komunikace probíhá šifrovaně. Samotný uživatel asi nebude mít ze Spike náležitý užitek, pro skupinovou spolupráci se ale jedná o vcelku přívětivou platformu.

.