Zavřít reklamu

Dali jste si jako novoroční předsevzetí mít lépe organizovaný osobní i pracovní život? Pak to jde ruku v ruce s ideální aplikací kalendáře, ve kterém si můžete plánovat své schůzky i jakékoli jiné události. I když je nativní iOS aplikace jistě užitečná, ty skutečně nejlepší kalendáře na iPhone si stáhnete až z App Storu.

Google Calendar 

Ano, jedná se sice o řešení společnosti Google, ale pokud vaše okolí nejede jen na platformách Applu a používá zařízení s Androidem nebo Windows, jde o ideální aplikaci k plánování společných událostí, a to i proto, že je dostupný jen na webu (s Google kalendářem ale umí pracovat i jiné tituly). Jestliže jej pak provážete se svým Gmailem, automaticky vám bude události plánovat podle informací z příchozího e-mailu, a to ať už to jsou schůzky nebo třeba rezervace restaurací atd.

Stažení v App Store

Fantastical 

Fantastical je krásná aplikace, s čistým a snadno použitelným prostředím, která vám umožní spravovat veškeré své události. Nabízí na 12 různých widgetů, poskytuje dokonce i předpověď počasí na následující dny a počítá s různými časovými zónami, abyste si zahraniční videohovor ideálně naplánovali pro všechny zúčastněné, ať jsou ti kdekoli. Skvělá je i funkce úkolů, které se vám v průběhu dne zobrazují.

Stažení v App Store

Tiny Calendar 

Jedná se o inteligentní a velice intuitivní kalendář, který funguje se všemi těmi, které již používáte (Google, iCloud, Outlook atd). Nabízí jednoduchý a čistý vzhled, kdy si můžete vybrat mezi devíti variantami zobrazení ode dne, přes týden, měsíc, rok, zobrazení samostatné agendy atd. Funguje i off-line, je dostupný na Apple Watch a jeho velkou výhodou je podpora gest, kdy jednotlivé události jednoduše přetahujete prstem na požadované datum a čas.

 

Stažení v App Store

Calendars: Tasks & Calendar

Tento titul vám umožňují spravovat své události on-line i off-line, a i on nabízí plnou podporu gest Drag & Drop, kdy rychle a intuitivně přesunete své události tam, kde je potřebujete mít. Tím hlavním však je vlastní klávesnice. Jak totiž tvůrci titulu uvádějí, s její pomocí zadáte veškeré události do aplikace dvakrát rychleji, než kdybyste tak měli dělat v nativním iOS Kalendáři.

Stažení v App Store

Calendars5 

Tato aplikace vyniká několika věcmi. Předně je to cenou, kdy za ni musíte zaplatit na 779 Kč. Není zde pak ale přítomno už žádné předplatné, jako je tomu u jiných titulů. Poté je to inteligentním vstupem. Stačí totiž heslovitě zadat, co si potřebujete naplánovat, a aplikace to následně provede. Bez nutnosti speciálního výběru data. Poté je přítomno několik zobrazení, možnost off-line práce, opakované události, chytré notifikace a několik widgetů.

Stažení v App Store

Český kalendář 2022 

Nejlepší sice tato aplikace není, a to zejména z důvodu nepříliš líbivého designu. Na druhou stranu ale poskytuje několik zajímavých funkcí. Vyjma zobrazení českých státních svátků si do ní můžete přidávat i narozeniny přátel, kdy vás o nich samozřejmě aplikace umí informovat patřičnými notifikacemi. Vyjma toho zde najdete světový čas zobrazující ten aktuální v různých městech, kalkulačku a alarm. Zajímavostí je i seznam úkolů.

Stažení v App Store

.