Zavřít reklamu

Na stránkách Jablíčkáře vám pravidelně vždy o víkendu přinášíme zajímavé tipy na užitečná rozšíření pro webový prohlížeč Google Chrome. V pondělí jsme se ale dočkali příchodu nových operačních systémů včetně iOS 15 a iPadOS 15, u kterých prohlížeč Safari nově nabízí podporu rozšíření, proto vám dnes představíme pro změnu pět tipů na zajímavá rozšíření pro Safari v iOS 15.

1Blocker

Multiplatformní aplikace s názvem 1Blocker se vyznačuje jednoduchostí a efektivností. S její pomocí můžete na webových stránkách v prohlížeči Safari účinně blokovat reklamy a sledovací nástroje, samozřejmostí jsou automatické aktualizace a bohaté možnosti přizpůsobení. 1Block se spolehlivě postará o to, aby vaše soukromí bylo dostatečně chráněno, a nabízí také možnost synchronizace přes iCloud.

Rozšíření 1Blocker stáhnete bezplatně zde.

Super Agent for Safari

Nemáte problémy udělit souhlas s cookies na webvých stránkách, ale zdá se vám to jako zbytečně zdržující procedura? Rozšíření s názvem Super Agent for Safari všechny tyto úkoly zvládne hravě za vás. Super Agent for Safari funguje na základě vámi zadaných preferencí, takže bere ohled také na vaše soukromí.

Rozšíření Super Agent for Safari pořídíte bezplatně zde.

Turn off the Lights for Safari

Pokud vám nevyhovuje celosystémový tmavý režim v operačním systému iOS, můžete při prohlížení webu v rámci Safari na vašem iPhonu využít rozšíření s názvem Turn off the Lights for Safari. Toto rozšíření využijete zejména při sledování videí, kdy vám efektním ztmavením uživatelského rozhraní a zaměřením na video vytvoří působivou atmosféru kinosálu.

Rozšíření Turn of the Lights for Safari stáhnete bezplatně zde.

Simple Refresh for Safari

S pomocí rozšíření Simple Refresh for Safari si můžete v prohlížeči Safari na vašem iPhonu nastavit individuální limity pro automatické obnovování webových stránek. Simple Refresh for Safari nabízí možnost nastavení intervalů od tří sekund po 10 minut, a je optimalizováno pro nejnovější verze operačních systémů od Applu.

Rozšíření Simple Refresh for Safari stáhnete za 49 korun zde.

xSearch for Safari

Rozšíření xSearch for Safari vám umožní využít při vyhledávání v Safari hned několik různých vyhledávacích nástrojů. Můžete si vybrat, které vyhledávací nástroje chcete při práci v Safari používat, a pro větší efektivitu jim přidělit specifické klávesové zkratky, takže například při vyhledávání přes DuckDuckGo vám bude stačit zadat před vyhledávaný výraz zkratku ddg.

Rozšíření xSearch for Safari stáhnete za 9 korun zde.

.