Zavřít reklamu

Po sérii doporučení nejrůznějších rozšíření pro webový prohlížeč Google Chrome vám přinášíme tipy na užitečná a zajímavá rozšíření pro Safari. V dnešním článku vám přineseme tipy na rozšíření pro procházení webu nebo přehrávání v režimu Obraz v obraze.

LINER – Discover & Highlight

S pomocí rozšíření LINER – Discover and Highlight můžete při procházení webu v prostředí prohlížeče Safari na vašem Macu vyhledávat rychleji, efektivněji, zvýrazňovat důležité součásti nejrůznějších webových stránek, nebo vyhledávat obsah, který označili ostatní uživatelé platformy LINER. Jakýkoliv obsah můžete s pomocí tohoto rozšíření zvýraznit, uložit do sbírky a dále spravovat, stejně jako přidávat komentáře.

Rozšíření LINER – Discover & Highlight stáhnete bezplatně zde.

Hush Nag Blocker

Díky rozšíření s názvem Hush Nag Blocker můžete procházet internet v Safari na vašem Macu v klidu, bezpečně, bez otravných žádostí o schválení cookies a sledovacích nástrojů třetích stran. Hush Nag Blocker je rychlé, bezpečné a spolehlivé rozšíření, které žádným způsobem nezískává přístup k vašim osobní datům, a nezanechává na vašem zařízení žádné stopy. Po jednoduché instalaci rozšíření už nemusíte provádět žádná další nastavení ani přizpůsobení.

Hush Nag Blocker

Rozšíření Hush Nag Blocker stáhnete bezplatně zde.

Keyword Search

Rozšíření s názvem Keyword Search vám umožní snadno, rychle a efektivně procházet internet v Safari na vašem Macu bez nutnosti využívání dalších vyhledávacích nástrojů. Toto rozšíření navíc skvěle spolupracuje s platformami, jako je třeba Wikipedia nebo WolphramAlpha, a umožňuje využívání zkratek. S pomocí Keyword Search můžete provádět také nejrůznější výpočty, zjišťovat funkčnost vybraných webových stránek a spoustu dalšího.

Keyword Search

Rozšíření Keyword Search stáhnete bezplatně zde.

PiPiFier – PiP for Nearly Every Video

Zatímco třeba na YouTube není problém začít videa sledovat v režimu Obraz v obrazu (stačí na video kliknout pravým tlačítkem, poté znovu kliknout pravým tlačítkem na jiné místo v okně videa a zvolit Spustit obraz v obrazu), na jiných serverech to může být někdy problém. Naštěstí je k dispozici pro Safari rozšíření s názvem PiPifier. Díky tomuto rozšíření můžete v režimu Obraz v obrazu sledovat i videa z webů typu Safari.

Rozšíření PiPiFier stáhnete bezplatně zde. 

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text





Čtěte více



.