Zavřít reklamu

Pandemie nového koronaviru s sebou přinesla i výrazné změny ve světě práce. Kvůli omezujícím opatřením se musely společnosti přizpůsobit novým limitacím. Velká část pracujících tak přesedlala ze zaplněných kanceláří do bezpečnějších domácích pracoven. Pokud chcete někoho takového obdarovat, tipy na dárky hledat dál nemusíte. My vám totiž přinášíme rovnou deset doporučení na produkty, které zaručeně takovému člověku udělají radost.

Bezdrátová myš CONNECT IT CMO-2510-BK Vertical Ergonomic

Každý z nás potřebuje u počítače používat nějakou myš. Pokud vaše blízké bolí z různých nekvalitních kusů po dlouhých hodinách práce zápěstí, zkuste je obdarovat nějakou ergonomickou myší. Na první pohled může takové příslušenství působit směšně, díky odlišnému postavení dokáží ale takové myši jednoduše zbavit nepohodlí.

Produkt můžete zakoupit zde

MISURA ME04 portable

Vzhledem ke své konstrukci se notebook nedají moc dobře umístit do správné polohy, která by zajišťovala zdravý posed u práce. Alespoň některé z neduhů vyřešíte zakoupením kvalitního stojanu, díky kterému si budete moci naklonit a pozvednout přenosný počítač do kterékoliv polohu budete chtít. A pokud váš pracant hraje i hry, můžete investovat do verze s vestavěným větráčkem. Na námi doporučený stojan od společnosti Misura si navíc můžete umístit i svůj tablet nebo telefon.

Produkt můžete zakoupit zde

Chytrá lampa Xiaomi Mi Smart LED Desk Lamp Pro

Pro lepší soustředění a pocit z práce je důležité mít dobře osvětlený svůj pracovní prostor. K tomu můžete samozřejmě použít normální osvětlení, nebo můžete sáhnout po chytré lampě od Xiaomi. Ta se chlubí teplotou osvětlení srovnatelnou s těmi v muzeích. Díky rovnoměrnému osvětlení až 1,2 metrů čtverečních se navíc nemusíte bát, že by na stůl vašich blízkých padly stíny.

Produkt můžete zakoupit zde

Logitech Pro Stream Webcam C922 PRO

Společně s přechodem na home office vyvstala i nová potřeba správné prezentace při video setkáních. Pokud máte ve svém notebooku obyčejnou kamerku, může se stát, že pro vaše kolegy budete jen o něco víc než šmouha na jejich monitoru. Investice do lepší webkamery se tak proto vyplatí. Zvláště když ji můžete využít ve chvílích volna například i pro streamování her. Kamerka od Logitechu přitom nabízí kromě skvělé ergonomie i výborné zachycení zvuku díky vestavěným mikrofonům.

Produkt můžete zakoupit zde

Klávesnice Apple Magic Keyboard

Legendární klávesnice od Apple je dokonalým doplňkem každé home office. S designem produktů jablíčkové firmy se může měřit jen málokdo a očekávaná kvalita přetrvává i mimo sektor telefonů, tabletů a počítačů. Apple Magic Keyboard nabízí nízkoprofilové klávesy a neuvěřitelně úzkou konstrukci. Tak si dejte pozor, aby vám předtím, než jí dáte někomu pod stromeček, někam nezapadla.

Produkt můžete zakoupit zde

Monitor 24″ HP 24mq

Kancelářské prostředí s sebou přináší výhody lepšího vybavení. Zatímco zaměstnavatelé jsou zvyklí svým zaměstnancům poskytovat externí monitory pro větší komfort a vyšší produktivitu pro práci s velkými objemy dat, práce na malé obrazovce laptopu může začít být po chvíli otravná. Každý pracující z domova tak jistě ocení ergonomický monitor s technologií filtrování modrého světla a rozlišením Quad HD, díky které nedojde tak rychle k únavě očí.

Produkt můžete zakoupit zde

Sluchátka Apple AirPods 3

Zatímco i kancelářské open space mají svoje nedostatky s přemírou kolegů a neustávajícím ruchem, domov může být v některých případech ještě hlučnějším místem, ať už díky spolubydlícím či hluku zvenku. Pro takové případy se hodí kvalitní sluchátka se schopností zamezení průniku hluku. My vám samozřejmě doporučíme ty nejlepší, od naší oblíbené jablíčkové společnosti. Jejich třetí generace nabízí až šest hodin poslechu a jako novinku bezdrátové nabíjení MagSafe.

Produkt můžete zakoupit zde

Kancelářská židle ANTARES ABOVE

Stejně jako si málokdo z nás neodnese domů pracovní monitor, pohodlná sesle taky zůstane v práci. A aby se nikdo nemusel začít spoléhat na zahradní nábytek či nepohodlné dřevěně stoličky, určitě každý takový zaměstnanec ocení pohodlnou kancelářskou židli. Křeslo od společnosti Antares vašim blízkým přinese důležitou opěru v oblasti beder a hlavy a díky své prodyšnosti v něm bude příjemné sedět i během letních dnů.

Produkt můžete zakoupit zde

Polohovací stůl AlzaErgo Table ET1 NewGen

U takzvaných standing desků se dostáváme do kategorie luxusnějších produktů. Za stůl, který dle potřeby mění svou výšku, sice dáte pořádný
finanční obnos, tělo obdarovávaného vám za to ale jistě rádo poděkuje. Příliš mnoho sezení či příliš mnoho stání je špatně, Pravidelné střídání poloh tak jistě zlepší nejen psychické, ale i fyzické zdraví člověka. Polohovací stůl od Alzy přitom nabízí elektronické nastavení výšky a v balení s ním dostanete i desku.

Produkt můžete zakoupit zde

.