Zavřít reklamu
iWant

Odstartovala první vlna předobjednávek iPhone XS, XS Max a Apple Watch Series 4

iWant

Apple dnes ráno spustil první vlnu předobjednávek na iPhone XS, XS Max a Apple Watch Series 4. Do prodeje pak všechny tři zmíněné produkty vstoupí za týden. Nový iPhone XR se začne prodávat až v polovině října.

Počínaje dnešním dnem jsou předobjednávky dostupné v Austrálii, Rakousku, Belgii, Kanadě, Číně, Dánsku, Finsku, Francii, Německu, Guernsey, Hongkongu, Irsku, Isle of Man, Itálii, Japonsku, Jersey, Lucembursku, Mexiku, Nizozemí, Norsku, Portugalsku , Portoriku, Saúdské Arábii, Singapuru, Španělsku, Švédsku, Švýcarsku, Tchaj-wanu, Spojených arabských emirátech, Spojeném království, USA, na Novém Zélandu a na Amerických Panenských ostrovech.

Zákazníci, kteří si dnes produkty objednají, je následně mohou očekávat příští týden v pátek 21. září. V tentýž den totiž oficiálně startují prodeje všech tří novinek. Druhá vlna prodejů, kam se řadí i Česká republika a Slovensko, pak odstartuje za týden 28. září.  Nicméně u nás se kvůli státnímu svátku začnou iPhone XS, XS Max a Apple Watch Series 4 prodávat o den později, tedy v sobotu 29. září.

Na tuzemském trhu startují ceny iPhone XS na 29 990 korunách. Větší iPhone XS Max bude možné pořídit od 32 990 Kč. Apple Watch Series 4 na 11 290 Kč.