Zavřít reklamu

Online obchodníci spolupracující s PayU v Evropě, včetně českého a slovenského trhu, mají k dispozici nový způsob platby na svých webových stránkách i v mobilních aplikacích. Služba Google Pay (dříve služba Android Pay) je jednoduchý a rychlý způsob platby kartou, u kterého není nutné pokaždé aktualizovat údaje. Podrobnosti o kartách bezpečně ukládá společnost Google. Platby lze provádět na všech zařízeních bez ohledu na operační systém, prohlížeč nebo banku.

Aby mohli uživatelé platit za online nákupy prostřednictvím služby Google Pay, musí si uložit své údaje o kartě do svého Google účtu. To lze provést z webových stránek pay.google.com nebo prostřednictvím mobilní aplikace Google Pay. Platba pomocí Google na webových stránkách obchodů funguje jak pro telefony s operačním systémem Android, tak iOS.

Podle Barbory Tyllové, country managerka PayU v České republice, na Slovensku a v Maďarsku, český online trh neustále roste a PayU chce vytvořit ekosystém pro všechny online zákazníky, aby mohli kdykoliv a kdekoliv využívat nejmodernější a pohodlné způsoby platby. Google Pay je jedním z nejlepších příkladů takových řešení. Je jednoduché a v podstatě na jedno kliknutí. První službou, která nové řešení testuje v praxi, je portál Bezrealitky.cz, který napřímo propojuje majitele nemovitostí se zájemci o bydlení.

Zdroj: Redakce Jablíčkář.cz

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více