Zavřít reklamu

App Store je plný placených i neplacených aplikací. Většina uživatelů dává samozřejmě z pochopitelných důvodů přednost bezplatným aplikacím. Existuje ale také spousta placených aplikací, do kterých se vyplatí zainvestovat. V dnešním článku vám přinášíme pět tipů na placené iOS aplikace, které stojí za to.

Focos Pro pro úpravu fotografií

Vybrat jednorázově placenou aplikaci pro focení a úpravu fotek, která vám za snesitelnou cenu prokáže dobrou službu a bude vhodná i pro začátečníky, není zrovna lehké. Sáhnout můžete třeba po Focos Pro. Mezi hlavní výhody Focos Pro patří opravdu pestrá paleta nástrojů, které vašemu iPhonu propůjčí alespoň částečně funkce kvalitního fotoaparátu. Focos Pro nabízí také spoustu možností pro úpravu a přizpůsobení závěrky, práci se světlem, vytvoření bokeh efektu a spoustu dalšího.

Aplikaci Focos Pro stáhnete za 329 korun zde.

Procreate Pocket pro umělecké vyjádření

iPhony sice kvůli rozměrům svých displejů neskýtají tolik prostoru k výtvarné tvorbě jako iPady, to ale neznamená, že byste na nich nemohli vůbec nic tvořit. Aplikace Procreate Pocket nabízí skvělý poměr kvalita:cena. Najdete zde základní i pokročilejší nástroje pro tvorbu, vylepšení a úpravu vašich grafických výtvorů, podporu vrstev, možnost exportovat váš tvůrčí proces v podobě časosběrného videa a další skvělé funkce.

Aplikaci Procreate Pocket stáhnete za 129 korun zde.

White Noise pro relaxaci i bezbolestné vstávání

Patříte mezi ty, kterým k uklidnění, přehlušení nežádoucích zvuků, usnutí nebo třeba snížení stresu pomáhají nejrůznější zvuky? Pak si můžete za velml sympatickou cenu pořídít aplikaci White Noise. Můžete si zde nakombinovat bohatou škálu zvuků od bílého šumu až po zvuky přírody, ale třeba si také pustit digitální hodiny, nastavit časovač pro usínání nebo naopak buzení a spoustu dalšího.

Aplikaci White Noise stáhnete za 25 korun zde.

Streaks Workout pro personalizované cvičení

Kvalitních placených cvičicích aplikací je plný App Store, většina z nich ale nabízí předplatné namísto jednorázové platby, kterou spousta uživatelů preferuje. Pokud hledáte kvalitní, často aktualizovanou aplikaci pro cvičení za jednorázový poplatek, můžete sáhnout po Streaks Workout. Jednotlivé cvičební programy si zde můžete sestavit zcela sami, aplikace nabízí pestrou paletu cviků s vlastní vahou, podporu novinek v iOS 16, integraci s nativním Zdravím nebo třeba možnost přehrávání hudby z Apple Music v průběhu cvičení.

Aplikaci Streaks Workout stáhnete za 99 korun zde.

Forest pro lepší soustředění

Soustředit se na práci či studium a nenechat se rozptylovat hrami, aplikacemi či sociálními sítěmi může být někdy těžké. Pomoci vám může aplikace Forest, která nabízí propracovaný systém blokace rušivých podnětů spolu s přizpůsobením podrobností týkajících se doby, po kterou se potřebujete soustředit. Kromě toho vás Forest za vaše soustředění odmění – čím déle a častěji se dokážete soustředit, tím krásnější virtuální les si budete moci v této aplikaci postupně vybudovat.

Aplikace Forest stáhnete za 99 korun zde.

.