Zavřít reklamu

Předpověď počasí lze sledovat několika různými způsoby a na řadě různých zařízení. My se v našem dnešním článku budeme zabývat sledováním předpovědi počasí na Apple Watch, a představíme vám pětici aplikací, které vám v tomto směru skvěle poslouží.

Carrot Weather

Aplikace Carrot Weather patří mezi mé favority. Kromě předpovědi počasí jako takové nabízí Carrot řadu dalších užitečných informací, bohaté možnosti přizpůsobení, bonusové a zábavné funkce navíc a mnoho dalšího. Carrot Weather nabízí také vlastní verzi pro Apple Watch včetně možnosti přidání nejrůznějších komplikací.

Aplikaci Carrot Weather stáhnete bezplatně zde.

AccuWeather

Aplikace AccuWeather nabízí dokonalý přehled o počasí, kde najdete teplotu, sílu větru, tlak, oblačnost, i předpokládanou délku trvání aktuální situace. Najdete zde podrobné informace o srážkách, náhlých změnách počasí, vyhlídce do budoucna a řadu dalších užitečných údajů, a díky verzi pro Apple Watch můžete vše potřebné sledovat přímo na vašem zápěstí.

Aplikaci AccuWeather stáhnete bezplatně zde.

Yr

Aplikace Yr, fungující na základě dat z norského meteorologického ústavu, se mezi uživateli těší velké oblibě. Funguje jak na iPhonu, tak i na Apple Watch, a nabízí vždy přesné a detailní informace o počasí včetně srážek, teplot, podrobností o větru či změnách počasí. Yr ve verzi pro Apple Watch má velmi přehledné uživatelské rozhraní.

Aplikaci Yr stáhnete bezplatně zde.

Windy.com

Svou verzi pro Apple Watch nabízí také oblíbená aplikace s názvem Windy.com. Najdete zde přesnou předpověď počasí se všemi důležitými podrobnostmi, výhled na budoucí dny i hodiny, a ve verzi pro Apple Watch najdete v přehledném, jednoduchém, ale dobře vypadajícím a propracovaném uživatelském rozhraní také více druhů zobrazení příslušných informací.

Aplikaci Windy.com stáhnete bezplatně zde.

AirMatters

Pokud vás spíše než srážky, teplota a další parametry (ačkoliv i tyto informace aplikace AirMatters nabízí) zajímá více čistota a kvalita vzduchu ve vaší lokalitě, určitě by na vašich Apple Watch neměla chybět aplikace s názvem AirMatters. Najdete zde přehledně zobrazené všechny informace, týkající se kvality vzduchu. Kromě údajů o kvalitě vzduchu v reálném čase zde můžete sledovat například také pylovou předpověď.

Aplikaci AirMatters stáhnete bezplatně zde.

.