Zavřít reklamu

V posledních měsících se stále více hovoří o příchodu nových iPadů Pro, které by měly přinést parádní novinku. Tyto nové kousky samozřejmě nabídnou lepší výkon díky použití novějšího čipu Bionic, každopádně největší očekávání jsou kladena na displej. Ten by se totiž měl dočkat takzvané Mini-LED technologie, díky čemuž by se kvalita zobrazování obsahu posunula o několik úrovní kupředu. Dlouho se spekulovalo o tom, že se nového modelu dočkáme koncem března. Tato informace šla navíc ruku v ruce s predikcí o letošní první Keynote, kterou leakeři nejprve datovali na úterý 23. března.

iPad Pro mini-LED mini Led

Dnes ale portál DigiTimes, který své informace čerpá přímo od firem z jablečného dodavatelského řetězce, svou původní predikci lehce upravil. Zajímavostí každopádně je, že ještě před týdnem tento web tvrdil, že očekávaný iPad Pro s Mini-LED displejem bude představen koncem měsíce. Podle nejnovějších informací ale samotná hromadná výroba započne až v druhém kvartálu letošního roku, který začíná 1. dubnem. Velkou neznámou je také zmiňovaná Keynote, kolem které visí stále spousta otázek. Sám Apple totiž většinou týden před samotnou akcí rozesílá pozvánky, což by znamenalo, že již nyní bychom konání konference měli mít potvrzené.

iPad Pro (2018):

Situace s iPadem Pro navíc není tak úplně unikátní. Téměř stejně je tomu také v případě AirPods třetí generace, o kterých jsme v poslední době hned několikrát slyšeli, že jsou doslova připravena k odeslání a stačí je už jen představit. Tyto predikce se ale ze dne na den otočily o 180°. Uznávaný analytik Ming-Chi Kuo totiž nastínil, že se sluchátka začnou vyrábět až ve třetím kvartálu letošního roku. Dalším očekávaným produktem je lokalizační přívěšek AirTags. Jak to s těmito chystanými novinkami ve finále dopadne je prozatím nejasné a na bližší informace si holt budeme muset počkat.

.