Zavřít reklamu
iWant

Přineste svůj starý iPad a získejte nový

iWant

Tisková zpráva: Ve světě chytrých zařízení bohužel platí jedno nepříjemné pravidlo. Nic, ani váš telefon, tablet nebo notebook nejsou nesmrtelné. Po nějakém čase na nich věk začíná být vidět, pokulhávají za svými mladšími následovníky a vrásek v podobě škrábanců přibývá.

Menší rychlost, horší výkon, nedostatečná paměť. To vše je s léty začíná trápit a my se jich chceme zbavit. Přestože už nechceme jejich služby využívat, vyhodit je zavání barbarstvím. Souhlasíme. Proto vám nabízíme skvělou příležitost, jak se humánně zbavit například starého iPadu nebo Macu.

Postup je úplně jednoduchý. Přinesete nám na prodejnu svůj starý iPad nebo Mac a my se na něj podíváme. Zhodnotíme, jak moc jste mu dali zabrat a povíme vám dle našeho nejlepšího vědomí a svědomí jeho současnou cenu. Pokud si plácneme, přístroj od vás odkoupíme.

Pokud si u nás vyberete nový iPad, jeho cenu vám pak snížíme o hodnotu starého přístroje. U toho ale nekončíme. Jako bonus vám k tomu dáme zvýhodnění 1 500 Kč. Jestliže například usoudíme, že váš starý Mac odkoupíme za 6 000 Kč, z celkové ceny nového zařízení vám slevíme 7 500 Kč.

Dávali jste pozor? Tak jen pro jistotu. Akce Zvýhodnění 1 500 Kč platí jen a pouze na nový iPad jakékoli kapacity a barvy. Tahle skvělá akce platí do konce února nebo do vyprodání zásob.