Zavřít reklamu

Server tw.apple.pro uveřejnil několik obrázků nového dotykového displeje, který by měl být vyráběn pro Apple. K čemu ale může sloužit?

Tento server již dříve uveřenil například části iPhone 4, které se ukázaly být skutečné. Displej je velký pouze 3×3 cm a můžeme pouze spekulovat, k čemu by mohl sloužit. Autoři příspěvku samozřejmě spekulují, k čemu by mohl sloužit – prvě každého napadne nový iPod Nano či iPod Shuffle. Mluví se ale i o tom, že by Apple mohl připravovat dotykové hodinky.

Zdroj: Redakce Jablíčkář.cz
Zdroj: Redakce Jablíčkář.cz

K čemu si myslíte, že by mohl nový displej sloužit? Jaké zařízení by mohlo obsahovat takto malý dotykový displej? Uvítali byste takto radikální změnu iPodu Nano?

Témata: , ,

Diskuze k článku

    Kazdopadne hodinky, ktere by byly pres Bluetooth spojene s iPhonem a mohl bych na nich precist novou SMS nebo mail, pripadne treba ztisit vyzvaneni, by byly hodne zajimavou hrackou :-) Uvidime, nechame se prekvapit :-)

    vim ze se to moc nehodi ale dneska me napadlo ze by bylo zajimave kdyby apple nechal vytvorit nejaky design pininfarinovym studiem …jinak uz mi prisel iPad :D

    Lidi neblázněte, hodinky? To spíš ovladač k Apple TV, to se mi zdá přijatelnější. A iPod nano to už vůbec být nemůže, proč by ho takhle předělávali? iPod nano je podle mě nejlepší iPod – ani malý ani velký, tak akorát drahý, s kamerou, spoustu barviček….

    Rád bych, aby to byly hodinky. Zobrazení času bych přitom chápal od Apple jako příjemnou prémii. Zhruba před 14 dny mě totiž napadlo, jaká by byla paráda, kdyby Apple začal dělat vlastní hodinky. Bylo to v souvislosti s několika zvuky příchozích e-mailových zpráv, které mi zazněly z telefonu v kapse. (Navíc do mých letitých, a nadmíru oblíbených, Casiií se mi zhruba po 15 letech dostala voda.) V hodinkách na zápěstí by mě zcela stačila upozornění typu „1 nový e-mail“, „15.00 Schůzka s Honzou“ atd. Zkrátka o něco vylepšenější „náramek“, který dělá pro běžce Nike, který komunikouje s krokoměrem Nike+ Apple v běžecké botě. Kolikrát se mi už stalo, že jsem měl ztišený telefon a vibračního vyzvánění si nevšiml, protože jsem telefon neměl zrovna v kapse. O design je Applem podle mého názoru postaráno – ten umí skvěle. Spustím-li se však do reality všedního dne a současných technologií, pochybuju, že bych mohl mít hodinky (potažmo telefon) neustále v režimu Bluetooth „discoverable“. Baterka by to dlouho nevydržela. K tomu barevný podsvícený displej. Hm, na hodinky to nevypadá. Ale líbily by se mi. Jestli to bude displej do iPod shuffle, proč ne, potřeboval by to. S iPhonem a iPodem v něm mě tohle až tolik nezajímá. Jenže to může být něco jiného, jak píše Drnec, a to by mohlo být nejzajímavější. Uvidíme…

celý text

Čtěte více