Zavřít reklamu

Reklamace dokáží být prevít, a to z různých důvodů. Nejčastěji však bývá problém vůbec se samotným procesem, který zabírá plno času, jež bychom mohli věnovat užitečnějším věcem. To si patrně velmi dobře uvědomovali tvůrci služby Snadné Reklamace, s níž mají být reklamace – očividně – konečně snadné. Jak to funguje?

Vyplníte formulář, Snadné Reklamace si od vás převezmou zboží pro reklamaci, vše za vás vyřídí, podají informaci o průběhu a následně vám do ruky přinesou buď vrácené peníze, nebo vyreklamované zboží.

Důležité je také zmínit, že služba funguje zatím pouze na území Prahy a okolí, nicméně i přesto je pozitivní, že něco takového vzniká. Celý výše zmíněný proces stojí 199 Kč a kromě vyplnění krátkého formuláře a předání produktu se prakticky o nic nemusíte starat. Úspora času tak může být pro mnohé neocenitelná.

Snadné Reklamace by patrně nebyly tak snadné, kdyby neexistovala iOS aplikace, v níž je vše velmi jednoduché. Musíte se nejprve zaregistrovat a pro účely kontaktu během reklamace vyplnit také telefonní číslo a pro případné vrácení peněz číslo účtu, čímž chtějí tvůrci zrychlit celý proces.

Pak už můžete přejít k samotné reklamaci. U vybraného zboží vyplníte název, kategorii, prodejce, zda byl nákup proveden na internetu a přiložíte fotografii účtenky. Zvolíte si také, zda preferujete vrácení peněz, nebo opravu či výměnu kus za kus, a vyberete čas, kdy chcete zboží předat. O zbytek se už postarají Snadné Reklamace.

Během procesu reklamace vás informuje notifikacemi přímo aplikace nebo vám chodí e-maily, abyste byli v obraze, co se právě děje. Snadné Reklamace v případě potřeby dokáží předat celý spor právníkům.

Vedle toho, že dokáže aplikace zajistit výše zmíněnou reklamaci jako takovou, může také posloužit ke skladování všech účtů a záručních listů od zakoupených produktů, která pak při reklamaci nemusíte hledat. Skladování účtů je podobné jako v aplikaci Flyceipts, jen je Snadné Reklamace nabízí zdarma a do budoucna taktéž chystají například OCR a skener čárových kódů.

[appbox appstore 1219309503]

.