Zavřít reklamu

Spolu s koncem dalšího týdne vám na stránkách Jablíčkáře přinášíme tipy na novinky z programové nabídky streamovací služby HBO Max, a to jak filmové, tak i seriálové.  Co se filmových novinek týče, čeká vás na HBO Max (nejen) nová bondovka nebo drama Maixabel.

Není čas zemřít

James Bond si užívá si zasloužený odpočinek na Jamajce. Klid však nemá dlouhého trvání – objeví se totiž jeho starý přítel Felix Leiter ze CIA a požádá ho o pomoc. Mise na záchranu uneseného vědce se ukáže být zrádnější, než se na začátku zdálo…

Bod varu

Šéfkuchaři Andymu ještě ani nezačala směna, a už nestíhá. Jeho restaurace je přebookovaná, kuchyní šmejdí nespokojený vkontrolor a do toho všeho na večeři dorazí i kuchařská ikona s uznávanou food-kritičkou. Jednozáběrová jízda hektickým večerem začíná…

Randění v New Yorku

Mladí Newyorčané Milo a Wendy, kteří se seznámili přes online aplikaci, se po žhavé známosti na jednu noc dohodnou na „přátelství s nezávazným sexem“, aby se vyhnuli nástrahám svých předchozích milostných vztahů. Co by se mohlo pokazit?

Maixabel

Jedenáct let po smrti svého manžela, kterého zabili členové baskické teroristické organizace ETA, dostává Maixabel Lasaová šokující zprávu: jeden z pachatelů vraždy se s ní chce setkat ve vězení, kde si odpykává trest.

Skok

Atlantský oceán, 1970. Americká hlídka se setká se sovětským rybářským plavidlem. Litevský námořník náhle přeskočí přes ledovou vodu na americkou loď v horečné snaze získat svobodu. K jeho zděšení ho však Američané pošlou zpět.

Mimino

Děti jsou radost a smysl života. Nebo ne? Pokud se chcete na mateřství podívat z tak trochu jiné stránky, můžete zvolit Mimino – černou o mateřství z pohledu ženy, která se matkou nikdy stát nechtěla.

Letuška

Na HBO Max si můžete pustit také nové epizody seriálu Letuška s Kailey Cuoco. Seriál Letuška vypráví příběh o tom, jak se může celý život změnit během jediné noci. Letuška Cassandra Bowdenová se probudí ve svém hotelovém pokoji v Bangkoku, s kocovinou z předchozí noci a mrtvolou ležící vedle ní na posteli – aniž by tušila, co se stalo.

.