Zavřít reklamu

Aplikace Spark patří mezi velmi populární e-mailové klienty. Jedná se o multiplatformní nástroj, který můžete pohodlně využívat téměř na všech vašich zařízeních. Zatímco v jednom z našich starších článků jste si mohli přečíst tipy a triky pro práci se Sparkem na Macu, dnes vám přinášíme odlišné tipy pro iOS verzi této aplikace.

Chytrá schránka

Aplikace Spark pro iPhone nabízí mimo jiné funkci chytré schránky, v jejímž rámci dochází k třídění vašich e-mailových zpráv do specifických kategorií, takže v nich máte lepší přehled. Pokud chcete v aplikaci Spark na vašem iPhonu aktivovat tuto funkci, spusťte aplikaci Spark a v horní části displeje přepněte tlačítko u položky Inbox.

Připomenutí odpovědi

Napsali jste někomu e-mail, ve kterém potřebujete od druhé strany odpověď v konkrétním datu a čase, ale máte strach, že se v daném termínu zapomenete připomenout? Spark pro iOS myslí i na tyto situace. Otevřete v aplikaci příslušnou zprávu a v ve spodní části displeje klepněte na ikonku hodin. Zadejte datum a čas, ve kterém chcete být na zprávu upozorněni, a nakonec aktivujte položku Alert me.

Integrace s jinými aplikacemi

Spark je opravdu propracovaná aplikace, která umí spolupracovat také s dalšími aplikacemi ve vašem iPhonu – od aplikací cloudových úložišť přes anotační aplikace až po aplikace pro poznámky či produktivitu. Pokud chcete aplikaci Spark na vašem iPhonu propojit s ostatními aplikacemi nebo službami, klepněte na ikonku vodorovných linek vlevo nahoře a zvolte Settings. V sekci nastavení klepněte na Services -> Add Service, a nakonec vyberte požadované služby.

Rychlé odpovědi

Každý z nás jistě čas od času dostane zprávu, na kterou bohatě stačí odpovědět krátce a v rychlosti. Pro tyto případy nabízí aplikace Spark funkci Quick Reply, přičemž tyto rychlé odpovědi si můžete přizpůsobit. Klepněte v levém horním rohu na ikonku vodorovných linek a poté na Settings. V sekci Other klepněte na Quick Replies a poté můžete přizpůsobit jednotlivé rychlé odpovědi, případně přidat nové.

Přizpůsobení gest

Jistě jste si stihli všimnout, že Spark je opravdu velmi přizpůsobitelná aplikace, která vám umnožní také přizpůsbení gest pro co nejpohodlnější a nejefektivnější ovládání. Pokud si chcete v aplikaci Spark na iPhonu přizpůsobit jednotlivá gesta, podobně jako v předchozích krocích klepněte na ikonku vodorovných linek vlevo nahoře a poté na Settings. V sekci Personalization klepněte na Swipes a přizpůsobte jednotlivá gesta vašim potřebám.

.