Zavřít reklamu

Souboj na poli streamování hudby probíhá na plné obrátky, což dokazuje i nejnovější tah Spotify, zatím jasného lídra trhu. Švédská firma nově spustila stejný rodinný plán, jaký nabízí Apple Music: šest posluchačů za 9 eur (240 korun).

Spotify dosud na rozdíl od konkurence podobně výhodnou nabídku rodinného předplatného nemělo. Za 30 dolarů nabízelo svou prémiovou službu pro pět lidí, což bylo oproti Apple Music či Google Play Music značně nevýhodné.

Nyní Spotify konečně srovnalo se svými konkurenty krok, což je skvělá zpráva pro všechny jeho uživatele. Za devět eur měsíčně, což je zhruba 240 korun, může až šest uživatelů využívat Spotify Premium, a to každý s vlastním účtem a knihovnou.

Zdroj: The Verge

Šéfredaktor Jablíčkář.cz a uživatel jablečných produktů všeho druhu.

Všechny články autora

Diskuze k článku

  Ano, je to tak a já konečně mohu říci goodbye Apple music, welcome Spotify. Apple music mne nenadchnul, ale byl pro rodinu výhodnější. Velmi často jsem stejně používal Spotify – na objevování nové muziky (a pokud člověk míří mimo mainstream) je ta služba tisíckrát lepší než Apple music. Ten nabízí dokola furt to samé, nutí muziku, kterou člověk neposlouchá, je nepřehledný, špatně se v něm hledá a občas zlobí streamování.

  Asi tak, lépe bych to nenapsal. Jak jedu zcela na Applu, dal jsem logicky Apple Music šanci, ale po těch 9 měsících co to skoro vůbec nikam neposunuli, jsem se s tím už přestal trápit. Neustále mi to tam míchá nějaké Maroony, Drakey, Rihanny či Taylory Swifty, které jsem ani jednou nespustil. Začínám je podezřívat, že ten jejich „exkluzivní obsah“ na mainsteamový popík je exkluzivní i po stránce smluv s jeho tvůrci, ve smyslu, že je to nestydatě promuje, i když o to uživatel nemá zájem. Jiné logické vysvětlení pro to nemám, Spotify se takto otravně nechová.

  jo marron5 byl jeden z důvodů proč jsem po trialu Apple Music nehal plavat… mám cca 45alb koupených v itunes. ani jedna takováhle … a on mi dá marron 5, něco co bytostně nemám rád… na dporučování skladeb jsem bl nejvíce kdy spokojen u LastFm

  „Lidé často nevědí, co chtějí, dokud jim to neukážete.“ – Steve Jobs
  Oni jen dal jedou v jeho nasazenem trendu. :oD
  Jen mi prijde ze uz ne tak „zajimave“. Ja volim Spotify!

  A sleva na léto pro všechny za 0,99€ za účet ????

  Ked som sa prihlasil facebookom napisalo mi ze pre mna tato ponuka nie je dostupna a akcia sa na hlavnej stranke zmenila na 5.99 za mesiac… :-/

  Zkusil bych přihlášeni na jiném stroji, případně i přes ID, ne FB.
  JÁ UŽ PROMO při připojeni zdarma a 0,99 již využil a přesto mi tuhle akci nechali. Možná kvůli tomu, ze jsem s nimi od počátku Spotify CZ.

celý text

Čtěte více.