Zavřít reklamu

Pokud toužíte po hudební kariéře, ale nikdy jste se nezdržovali s učením na nějaký hudební nástroj, tak máte v dnešní době příležitost užít si takovou zkušenost alespoň virtuálně. Mezi známějšími herními kousky z ranku Guitar Hero nebo Rock Band se na naše počítače a konzole dostávají i jednodušší hříčky, ve kterých si ale s hudbou můžete pohrát mnohem komplexněji. Mezi různými Google Doodles a flashovými projekty jednoznačně vybočuje dnes již kultovní Incredibox, který se nedávno dočkal i vydání na macOS.

Incredibox je beatboxovým „sandboxem“, ve kterém tvoříte pomocí různě beatboxujících panáčků harmonie kombinací různých zvuků. Během hraní s nikým nesoutěžíte, nikoho se nesnažíte porazit – můžete tak věnovat plnou pozornost ke stvoření toho vámi žádaného, dokonalého beatu. Vámi vybraní beatboxeři se budou poté synchronizovat ve vybraném prostředí, kterých hra nabízí celkem osm, přičemž každé z nich dodává vaší kapele jiný vzhled i zvuk. Zvukové efekty jsou vybrané tak, aby všechny zněly v kombinaci se zbytkem ostatních alespoň trochu libozvučně, stvořit otřesně znějící dílo je tak prý velkou výzvou. Hra vás navíc motivuje k co nejharmoničtějším melodiím vidinou umístění ve světových žebříčcích.

Incredibox není žádnou novinkou, na webu existuje už přes deset let. Na svém kouzle ale nic neztrácí ani po takových letech. Hra, kterou si užijí zkušení hudebníci i muzikou nepolíbení mlíčňáci, se dostala během těch roků do hledáčku mnoha světových médií a zahrát si ji jen na webu stihlo přes šedesát milionů hráčů. Jestli si ji před nákupem chcete taky sami vyzkoušet, nasměrujeme vás na demo verzi dostupnou na webu hry.

Hru Incredibox můžete zakoupit zde

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více