Zavřít reklamu

Ač se to může zdát skoro až k nevíře, Vánoce jsou za dveřmi a s nimi i klasický stres v podobě vybírání dárků pro naše nejbližší. Chcete-li letos potěšit pod stromečkem něčím vášnivého uživatele Apple Watch, v následujících řádcích se vám pokusíme dát pár tipů pro inspiraci na dárek právě pro něj. Na tuzemském trhu je totiž k dostání celá řada opravdu zajímavých řemínků, které pod stromečkem rozhodně nezklamou. 

Milánský tah Apple – dopřejte luxus

Začneme pozvolna a to konkrétně řemínkem, který je mezi jablíčkáři dobře známý. Řeč je konkrétně o milánském tahu, který lze označit za to nejluxusnější, co Apple v současnosti mezi řemínky nabízí. A přesně proto je opravdu dobrým dárkem, jelikož nenechá váš “vánoční cíl” na pochybách ohledně toho, zda vám na něm záleží. A co že je na tomto řemínku tak výjimečného? Třeba to, že je tvořen vysoce kvalitní ocelovou tkaninou, která je extrémně odolná a zároveň designově velmi hezká a hodinkám proto dodá pomyslný punc luxusu. Řemínek se navíc zapíná pomocí magnetické koncovky, díky čemuž je extrémně pohodlný, jelikož padne na naprosto každou ruku, respektive zápěstí. Pokud tedy chcete zaujmout něčím opravdu hodnotným, byť svým způsobem pro Apple Watch klasickým, zde zkrátka nemůžete šlápnout vedle. 

Řemínek můžete zakoupit zde

Njord byELEMENTS – lososí kůže na vašem zápěstí

Hledáte-li něco nevšedního, je tu pro vás řemínek Njord by ELEMENTS vyrobený z pravé lososové kůže. Tento řemínek, který je mimochodem vyráběn na Islandu, však dokáže zaujmout nejen materiálem, ze kterého je vyroben, ale i svým designem, který je skutečně povedený. Výrobce u něj navíc neexperimentoval se zapínáním a vsadil na klasické ocelové spony pro provlečení na očko, díky čemuž působí řemínek jakožto velmi elegantní klasika. Potěší u něj ale i to, že je k dostání hned ve čtyřech barevných variantách, díky čemuž jím lze zkrášlit de facto jakoukoliv barvu Apple Watch. Zkrátka super nevšední kousek, kterým pod stromečkem rozhodně zaujmete. 

Řemínek můžete zakoupit zde

Nomad Horween Leather Strap – stará dobrá kůže

A u kůže ještě chvíli zůstaneme, ta z lososa totiž nemusí být pro každého tím pravým ořechovým a to například kvůli její hrubší struktuře. Naštěstí je však na trhu k dostání celá řada klasických kožených řemínků s hladkým povrchem, které jsou taktéž velmi elegantní a uspokojí každého milovníka minimalistického designu. Z vlastní zkušenosti mohu říci, že jedny z nejlepších vyrábí Nomad a to konkrétně v kolekci Horween Leather Starp. Jedná se o kvalitní kožené řemínky, které jsou sice zprvu poměrně tuhé, ale po chvíli nošení příjemně změknou a přizpůsobí se tak vašemu zápěstí. Fajn je u nich i systém upínání pomocí spony, který lze stejně jako v předešlém případě označit za příjemnou a hlavně funkční klasiku, která dodává celému řemínku na eleganci. Když k tomu navíc přičtu velmi kvalitní zpracování či ruční šití, dostávám kousek, který je na ruce zatraceně příjemný a věřím, že pod stromečkem dokáže taktéž vykouzlit spoustu radosti. Alespoň mě osobně bavil při testování opravdu dost. 

Řemínek můžete zakoupit zde

Eternico – elegance zejména pro dáma

U elegance ještě chvíli zůstaneme, byť tentokrát se zaměřením na dámy. Právě těm totiž občas “hutné” řemínky k Apple Watch vadí a hledají alternativy, které by působily jemnějším dojmem, což je na úzkém zápěstí mnohdy k nezaplacení. Pokud chcete obdarovat právě takovouto ženu, mohl by jí udělat radost korálkový řemínek od Eternico tvoření proužky keramických korálků tvořících klasický řemínek. Jedná se jednak o velmi vzdušné řešení a jednak o možnost, jak učinit i z klasických Apple Watch parádní módní doplněk. Super je, že je řemínek elastický a tedy by měl padnout na většinu zápěstí – jejich maximální obvod může být 20,5 cm. 

Řemínek můžete zakoupit zde

Spigen Rugged Armor Pro – odolnost nade vše

Posledním tipem na zajímavý řemínek se od elegance vzdálíme doslova na míle. Spigen Rugged Armor Pro si totiž na elegantní kousek rozhodně nehraje, přesto však dokáže rozhodně zaujmout. Jedná se totiž nejen o řemínek, ale i o pouzdro na hodinky a to takové, které jim poskytne maximální možnou ochranu. Designově se přitom jedná o řešení poměrně povedené, takže se za něj například na horách, kde najde jistě své uplatnění, stydět nebudete. A právě díky svému designu v kombinaci s komplexností, díky které už není třeba dokupovat de facto žádná další ochrana (kromě tvrzeného sklíčka, pokud tedy bude “vánoční cíl” prahnout i po ochraně předku, z něj dělá další opravdu zajímavý kousek, který nebude přešlapem. 

Řemínek můžete zakoupit zde

.