Zavřít reklamu

Dnešní den s sebou mimo změn u Apple Music přinesl i dva zbrusu nové řemínky pro Apple Watch. Konkrétně se jedná o pletený navlékací řemínek a provlékací sportovní řemínek Nike. Oba jsou pak součástí takzvané Pride Edition a pyšní se tedy výraznými barvami duhy. Pojďme se společně podívat, jak jednotlivé kousky vypadají a čím se pyšní.

Apple Watch Pride Edition fb

Pletený navlékací řemínek Pride Edition

Takzvaný Solo Loop doslova hraje barvami a vyzařuje ze sebe notnou dávku pozitivní energie v barvách duhové vlajky. Tento kousek by měl být díky použití 16 tisíc vláken recyklovaného polyesteru perfektně pružný a příjemný. Pro dosažení maximální preciznosti jsou zmiňovaná vlákna proplétána na speciálních pletacích s ultratenkými silikonovými vlákny. Celý řemínek se následně řeže laserem na přesnou délku, aby pak na ruce perfektně seděl. Samozřejmostí je odolnost proti vodě a potu. Na Online Storu je tento řemínek k dostání pro 40mm i 44mm Apple Watch za 2 690 korun.

Nový řemínek Pride Edition na Online Storu

Provlékací sportovní řemínek Nike Pride Edition

Tento kousek je podle oficiálního popisu měkký, perfektně prodyšný a lehký, jelikož je vyroben z nylonové tkaniny s reflexními duhovými vlákny. Podobnost s duhovou vlajkou je opět doslova nepřehlédnutelná. Jak už samotný název navíc napovídá, zapínání je poté klasicky provlékací a poměrně rychle nastavitelné. Sportovci by pak mohli ocenit hustě tkanou látku, která jemně přilehne k pokožce a postará se o odvod vlhkosti. I tento řemínek je k dostání pro 40mm a 44mm Apple Watch za 1 290 korun.

Nike Pride Edition na Online Storu

V případě obou řemínku na oficiálním Online Storu stojí: „Apple hrdě podporuje organizace, které prosazují pozitivní změny pro LGBTQ lidi. Například Encircle, Equality North Carolina, Gender Spectrum, GLSEN, Human Rights Campaign, PFLAG, National Center for Transgender Equality, SMYAL nebo The Trevor Project ve Spojených státech a mezinárodní organizaci ILGA World.“ Musíme navíc uznat, že oba kousky vypadají naprosto perfektně. Gigant z Cupertina každopádně nikde nezmiňuje, zdali jde částečný zisk na podporu vypsaných organizací.

Redaktor a student. Mimo redaktorskou činnost se také zajímá o svět populárních technologií. Svůj volný čas věnuje studiu a svým nejbližším.

Všechny články autora

Diskuze k článku

    Technologicka firma ako je Apple by sa nemala politicky ani inak angazovat za nejaku mensinovu skupinu. Jej primarnou ulohou by malo byt vyrabat kvalitne po technickej stranke co najlepsie produkty. Basta!

    Dobrý večer,
    a co je špatného na tom, že se Apple snaží podporovat menšiny? Naopak si myslím, že je to příkladné jednání, obzvláště právě od firmy, která může mít v začlenění menšin pozitivní vliv na okolí.
    Přeji pěkný den.

    Přesně jak píše kolega. Apple z pozice nejhodnotnější společnosti světa by měl jít ostatním příkladem a poukazovat na nerovnost, která se ve společnosti nachází. Přesně proto také například dbá na ekologii a snaží se o minimalizaci uhlíkové stopy atd atd

celý text

Čtěte více.