Zavřít reklamu

Nové Apple Watch Series 5 představují oproti loňskému modelu jen minimální upgrade. Jednou ze dvou hlavních novinek – spolu s always-on displejem – je speciální edice z titanu. A právě na nové majitele titanových a dalších dražších modelů Apple Watch Series 5 čeká po rozbalení hodinek překvapení. Apple totiž k dražším edicím přibaluje navíc ještě jeden řemínek.

Bohatší obsah balení se nicméně týká pouze Apple Watch Edition (titanové a keramické modely) a Apple Watch Hermès, tedy edicí, které na našem trhu nejsou dostupné. K Apple Watch z hliníku a nerezové oceli přibaluje Apple nadále pouze jeden řemínek.

Kromě standardního, vybraného řemínku se v balení všech dražších modelů ukrývá ještě sportovní řemínek, jehož barva se liší na základě barevné varianty šasi hodinek. Ke klasickým titanovým Apple Watch je přibalen světle šedý řemínek, ke Space Black titanovému modelu přidává Apple tmavě šedý řemínek a u keramických Apple Watch je navíc bílý řemínek s keramickým zapínáním.

V případě edice Hermès dostane zákazník buďto oranžový nebo černý Hermès sportovní řemínek – barva se liší dle toho, zdali jsou hodinky určeny pro muže (černý) nebo ženu (oranžový).

Benefit v podobě druhého řemínku je bezesporu vítaný. S mírou nadsázky by se ale dalo říct, že si jej zákazník zaplatí. Titanové Apple Watch totiž začínají na 799 dolarech (přibližně 19 tisíc korun), keramické na 1299 dolarech (přibližně 31 tisíc korun) a nejlevnější hodinky z edice Hermès vyjdou na 1249 dolarů. Klasický sportovní řemínek u nás Apple prodává za 1 390 Kč.

Nové Apple Watch Series 5 se začnou prodávat příští pátek 20. září. Hodinky je možné si předobjednat už od včerejšího večera a dostupné jsou také u českých autorizovaných prodejců.

apple watch series 5
.