Zavřít reklamu

Naprosto každému musí být jasné, že si nesrovnatelně vyšší mediální pozornost vyslouží nové počítače s vlastními ARM procesory od Applu, než řemínky pro Apple Watch, kterým se kalifornská společnost na své prezentaci z pochopitelných důvodů nevěnovala. Pokud se však podíváte do online Apple Storu, zjistíte, že se řeímky Solo Loop a tradiční Sport Band dočkaly nových barev.

Abychom byli konkrétnější, tak si nyní můžete zakoupit tři nová barevná provedení – jedná se o kumkvatově oranžovou, seversky modrou a švestkovou. Pokud si dáváte záležet na tom, aby vám k sobě produkty barevně ladily, a zároveň si objednáváte nový iPhone 12 s pouzdrem, tak mám pro vás dobrou zprávu. Řemínky v kumkvatově oranžové a švestkové se s barvami pouzder nových iPhonů 12 shodují.
Je více než zřejmé, že asi neexistuje technologický fanoušek, kterého by více zaujaly barevné varianty řemínků než nové počítače z dílny Applu, nicméně každá změna alespoň někoho může potěšit. Jableční příznivci tedy nyní mají k dispozici ještě širší výběr řemínků, které si mohou ke svým jablečným chytrým hodinkám dokoupit. Na závěr se ještě hodí dodat, že Apple nová barevná provedení přidává poměrně často, naposledy tomu bylo v září, kdy představil Apple Watch Series 6 a Apple Watch SE.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více