Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Říká se, že před bouří přichází klid. Přestože technologický gigant v tuto chvíli o údajných nových produktech Apple mnoho neprozrazuje, vypadá to, že rok 2023 bude revoluční. V příštím roce totiž společnost Apple chystá několik významných produktů, včetně nových Maců, nového HomePodu, náhlavní soupravy VR/AR a mnoha dalších. Pojďme si je představit.

Vedle nových iPhonů a hodinek Apple Watch, jež se pravidelně očekávají každý rok, se můžete těšit na další produkty. Níže jsme pro vás shrnuli pět významných novinek Apple, které podle expertů z promo-codes.cz můžete očekávat v příštím roce.

15palcový MacBook Air

Zvěsti praví, že v roce 2023 bude na trh uveden 15palcový MacBook Air. Ten bude mít pravděpodobně obdobné rozměry displeje jako již známý 16palcový MacBook Pro, nicméně bude vynikat tenčí a lehčí konstrukcí.

Jen pro srovnání – aktuální MacBook Air měří 13 palců a 15palcový MacBook Air by pravděpodobně používal stejný design jako současný model, jenž byl představen v červnu tohoto roku.

1520_794_MacBook_Air_M2
MacBook Air (2022)

Letošní model je možné získat za zvýhodněných podmínek, například díky využití speciálních kuponů se slevovými kódy, jako je Smarty slevový kód nebo Iwant slevový kód: https://promo-codes.cz/slevove-kody/iwant či další kupony se slevou na nákup v předních obchodech s elektronikou. Naproti tomu podrobnosti o ceně nového modelu nejsou doposud známy.

iMac s čipem M3

Apple rovněž vyvíjí nový iMac, o kterém však víme pouze to, že by měl být uveden v příštím roce a obsahovat křemíkový čip Apple M3. Podrobnější informace ohledně designu, rozměrů nebo nových funkcí nejsou známy.

HomePod FaceTime 3D Blue

Technologický gigant dále pracuje na novém produktu pro chytrou domácnost, jenž kombinuje HomePod s Apple TV a kamerou FaceTime. Třebaže měl být tento produkt uveden na trh již v roce 2021, nyní se očekává, že se jej dočkáme na konci příštího roku.

Headset Reality Pro

Prozatím to vypadá, že jedním z prvních představovaných produktů Apple v nadcházejícím roce bude dlouho diskutovaná náhlavní souprava pro rozšířenou a virtuální realitu AR/VR. Její uvedení na trh je plánováno již na leden 2023.

Apple View koncept

Nový HomePod

V příštím roce by měl rovněž být uveden nový HomePod – a to v plné velikosti a s vylepšenou kvalitou zvuku. Jeho pohon by měl zajišťovat čip S8, který znáte z hodinek Apple Watch Series 8. Uvedení nového HomePodu se očekává již v prvním čtvrtletí roku 2023.

.