Zavřít reklamu

Tento týden je po dlouhé době první, kdy na poli spekulací ohledně společnosti Apple nehrály hlavní roli lokalizační přívěsky AirTags. Mluvilo se ale například o nových generacích bezdrátových sluchátek AirPods – jak klasických, tak i ve variantě Pro – a i o novém modelu Apple TV.

AirPods Pro 2 na dohled

Spekulace o tom, že Apple chystá vydání druhé generace svých bezdrátových sluchátek AirPods Pro, kolují po internetu již relativně dlouhou dobu, počátkem tohoto roku ale nabraly na intenzitě. Na serveru DigiTimes se objevila zpráva, podle které bychom se AirPods Pro druhé generace mohli dokonce dočkat ještě v průběhu první poloviny tohoto roku. Mluví se ale také o další generaci klasických AirPodů. Pokud tomu tak skutečně bude, dojde k představení nových sluchátek s největší pravděpodobností v průběhu tradični jarní Keynote. Server DigiTimes uvádí, že na produkci nových generací AirPodů bude s Applem spolupracovat firma Winbond, která je dodavatelem flash pamětí pro mobilní zařízení od Applu. Detaily o připravovaných sluchátkách zatím nejsou známy, s největší pravděpodobností se ale můžeme těšit na výraznější vylepšení stávajících funkcí, případně na hrstku nových funkcí. Pravděpodobnost výrazné změny designu je spíše nižší.

Nová Apple TV

AirPody nejsou jediný produktem, kterému některé zdroje věští pro letošní rok příchod další generace. Tento týden se objevily také zprávy, podle kterých by společnost Apple mohla v druhé polovině letošního roku představit novou generaci Apple TV spolu s přepracovaným operačním systémem tvOS. Spekuluje se o možnosti příchodu herního ovladače, novém základním ovladači, rychlejším procesoru a více než 3 GB RAM, nebo třeba možnosti úložiště o kapacitě 128 GB. Údajně také probíhají intenzivní jednání mezi společností Apple a zvučnými jmény z oblasti herního průmyslu, jejichž výsledkem by mohla být nabídka titulů z Xboxu nebo PlayStationu na Apple TV. Pravdou je, že Apple TV nebyla již nějakou dobu aktualizovaná, příchod nové generace je tedy velmi pravděpodobný.

Současnou Apple TV koupíte zde

Diskuze k článku

    Škoda, že z Apple TV odebrali optický výstup, takhle zatím zůstávám na 3. gen kvůli lepšímu zakomponování do hifi soustavy.

celý text

Čtěte více