Zavřít reklamu

Předobjednávky na nové iPhony 13, které Apple představil během své zářijové události, běžely od 17. září. Dnes, tedy 24. září, se začínají distribuovat všem prvním zájemcům, startuje ale i běžný prodej v distribuční síti. Po iPhonu 13 a 13 Pro nám dorazil i největší a nejdražší zástupce nové řady, tedy iPhone 13 Pro Max, a to v jeho horsky modré barvě.

unboxing
Zdroj: Redakce Jablíčkář.cz

Řada pro má v případě iPhonů 13 černé balení s vyobrazením modelu daného typu a jeho barevnou variantou. Ve stejné barvě je i obsažený text a loga společnosti po stranách. Krabička sama je skutečně malá, protože v ní samozřejmě také chybí napájecí adaptér. Vyjma iPhonu v ní najdete jen Lightning – USB-C kabel a obligátní sadu brožur o rychlém startu telefonu, nálepku s logem Apple (bez barevné příslušnosti k barvě telefonu) a nástroj na vysunutí šuplíku SIM.

Apple se snaží být ekologický, letos tedy není krabička nijak chráněna plastovým obalem. Ze spodní strany jsou však přítomny dvě plomby, které velice jednoduše odtrhnete. Společnosti budiž ke cti, že ani vnitřní výstelka, ve které je iPhone uložen displejem dolů, není z plastu, ale z tvrdého papíru. Displej zařízení je pak krytý tvrdou neprůhlednou fólií. Ta vám ukazuje nejen ovládací prvky, ale její smysl je chránit displej před možným poškrábáním od níže uloženého napájecího kabelu.

Nově představené Apple produkty můžete zakoupit na Mobil Pohotovosti

Chcete nový iPhone 13 nebo iPhone 13 Pro koupit co možná nejvýhodněji? Pokud u Mobil Pohotovosti upgradujete na nový iPhone, získáte za svůj stávající telefon nejlepší výkupní cenu. Novinku od Applu si také můžete snadno pořídit na splátky bez navýšení, kdy navíc nezaplatíte ani korunu. Více na mp.cz.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více